Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csinos=széppel? Férfiak mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos=széppel? Férfiak mikor melyiket mondjátok egy kiszemelt nőnek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 26. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálam az szokott lenni.

31/f

2018. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Csinos: stílusra, öltözködésre, összképre. Szép: arcra értendő.
2018. ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Azért valljuk be igencsak kevesen dicsérik a csúnyácska nőket. Náluk sajnos az arcvonások mögött elveszik a jólöltözöttség.
2018. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Nem èrtek egyet.. van akit arcvonástól eltekintve dicsérnek az alakja, testi adottságai miatt. A jólöltözöttség valóban semmit sem jelent.
2018. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 iamaveryniceguy ***** válasza:

Én a "gyönyörű"-t szoktam használni, ha tényleg nagyon tetszik valaki.


Régen azt mondta nekem egy lány, hogy ha valakire azt mondom, hogy "csinos", akkor azt nem tartom szépnek és csak illedelmes akarok lenni.


Én ezt sose értettem és csak annak mondom, hogy szép-csinos-húbzdmeg, aki tetszik nekem. Nem teszek különbséget közöttük. Mikor melyik esik a számra.

Ha külön a ruházatát akarom dicsérni, akkor azt mondom, hogy "szép ez a ruha" vagy valami ilyesmi.

2018. ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Csinos: bármi amit felvesz és jól áll neki (ruha ékszer smink)

Szép: a lányból árad, nem a rá aggatott dolgokból

2018. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem testrész és ruházat szerint különböztetem meg hanem személy szerint. A partneremet szoktam csak szépnek hívni, a többi lányt pedig csinosnak.
2018. ápr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!