Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról, ha egy 25 év körüli nő nem akarja elrontani a testét szülés miatt?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy nem akarja elrontani a testét azzal, hogy odalent kitágul, szoptatás után lógós lesz a melle és ezert vár még pár évet, hogy meglegyen a pénz a szülés utáni mellműtétre mert ilyen fiatalon adni akar magára és szülés után se akarja elhagyni magát.
2019. dec. 25. 19:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
98%
Azt, hogy az ő élete, azt csinál, amit akar.
2019. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
80%
Azt, hogy lent nem tágul ki csak ameddig meg nem születik a baba. A többire meg azt, hogy fiatal. Én is így gondoltam, éretlen is voltam egy gyerekvállalásra, aztán 29 évesen ezeket elengedtem és tényleg csak az járt a fejemben, hogy most már szeretnék gyereket.
2019. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
28%

Olvasson többet arról, hogy milyen hatással van a mellekre a szoptatás (a nők jelentős részénél nem okoz olyan változást, hogy az előtte a férfi számára vonzó mell nem vonzóvá változzon tőle).

Ráadásul a mellével "adni magára" kizárólag a férje számára tud, mert mások úgy sem látják hogy néz ki a melle. Ha viszont a férje számára rendben van a melle, akkor nem kell műteni sem.


Ezen kívül a szülés után "elhagyni magát" egy nő inkább a súly változásával tud, de ahhoz hogy ne legyen túlsúlyos, illetve leadja a terhességkor felszedett kilókat, ahhoz nem kell drága műtét, vagy drága beavatkozás, simán elég csak a mozgásban gazdag és egészségtelen ételekben szegény életmód.

2019. dec. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
68%
O dolga, jol gondolja egyebkent.
2019. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
63%
Pedig ilyen fiatalon tudja még visszanyerni a before testét természetesen. Ha nincsen gondja a késsel, akkor mindegy.
2019. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
35%
Egy gyerektől még nem lesz ilyen. Az ijesztőbb, hogy ezt be is vállalja, és hogy igényességnek nevezi azt, hogy ezzel ad magára. Ebből egy férfi nem azt veszi, hogy igényes, hanem hogy később amikor 32 körül lesz, akkor a kapuzárási pánik miatt "még élni akar" címszóval belekezd egy tombolásba. Ha én lennék a párja, akkor ebből az egy megjegyzésből azt venném, hogy a kapcsolat eddig sem "rólunk" szólt, hanem ő maga körül forog, és hogy nincs jövőnk, mert esetleg később máshogy fogja gondolni, sőt még csesztet is majd mindenkit, aki nem olyan fitt, mint ő. Számomra ez nem kapcsolat, hanem egy görcsös, folyamatos oda-vissza megfelelés. Voltam ilyennel, gyötrelem volt. Ha azt mondtam, hogy nekem tetszik szülés után, akkor én voltam az igénytelen, és ő csakazért is megcsináltatja. Tehát maga miatt, és nem miattam. Lett rajta egy csúnya vágás. Na az tényleg visszataszító volt. Amúgy semmi gond nem volt vele, de ő mindenáron akarta, mindenki hülye volt szerinte. Akkor hajrá...
2019. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
89%
Azt csinál vagy nem csinál a testével, amit ő akar. Senki másnak nincs joga beleszólni ebbe.
2019. dec. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
79%
Totál meg tudom érteni. Én sem akarom és mivel én szülöm meg, valószínűleg úgy is rám maradna. Én meg nem kérek sem a szülésből, sem a gyerekkel járó nyűgből. Most erőszakoljam magam rá a szülésre, aztán utáljam magam és legyek szar anya, mert a hátam közepére nem kívánom a saját gyerekem? Nem jobb, mint nem szülni, sőt... Nem vagyok gazdatest. Nő vagyok és magamnak (nem) szülők
2019. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
77%
Ő dönt, az ő élete, másnak semmi joga beleszólni.
2019. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
79%
Az Ő élete, az Ő teste. Csak és kizárólag Ő dönthet róla.
2019. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!