Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos számotokra, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos számotokra, hogy a párotok meg tudja szerelni otthon amit meg kell? Akár bútor, akár elektronikai eszköz?

Figyelt kérdés
2019. dec. 25. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Prejudikálva az idősebbeknek talán még igen, a fiatalabbaknál szerintem kevésbé.
2019. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Sokáig azt hittem, hogy nem fontos. Egyik párom sem értett az ilyesmihez. Egy idő után viszont nagyon lehangoló volt, hogy minden ilyesmit nekem kellett csinalni, hogy az ikeas szekrény osszerakasa sem ment , csak ha egyedül csinaltam.



Most kezdek rájönni mennyire vonzó, ha egy férfi ért a ház/lakás körüli dolgokhoz, ha van kitől segítséget kérnem,aki rutinból 3x olyan gyorsan és könnyen fúr 2 lyukat a falba, mint én tenném.



Összességében azt tudom mondani hogy szamomra nem hátrány ha nem ért hozza, mert megoldom, de ketseg kívül előny,ha igen.

2019. dec. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem fontos, mert én vagyok, aki mindent megcsinál :D.


29F

2019. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Igen. Határozottan. Sőt szexi. Ha pedig nem ért semmi ilyesmihez számomra már taszító lett az évek alatt.
2019. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mivel a legtöbb elektronikai eszközt magam is meg tudom javítani, mivel munkámból kifolyólag ezt megkövetelik, bár nyilván vannak olyan dolgok amiket nem tudnék megcsinálni. Ilyen például a hűtő. De telefonok, laptopok, tévé készülékek, kamerák nem jelentenek problémát.


Kalapáccsal, fűrésszel, fúróval, csavarhúzóval tudok bánni, szóval egy bútor javítása is menne.


De gondolom nem férfiakhoz szólt a kérdésed.

2019. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az árammal jobb, ha nem játszik. A tobbotnem tudni megcsinálni a mai világban már intellektus és talpraesettség kérdése, abból viszont tényleg nem engedek. Én meg tudom csinálni, ne legyen már akkora szerencsétlenség, hogy férfi létére ez kifog rajta.
2019. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Nyilván nőkhöz szól a kérdés. :)


Én még fiatalnak számítok, és volt ilyen meglepetés, amikor rájöttem, hogy igen, bizony azért ez is számít valamennyire...

nyilván előny ha a férfi ért valamennyire legalább basic szinten ezekhez a dolgokhoz. Azt nem várom el, hogy értsen mindenhez is, csak legalább egy alap szinten.

2019. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 opened paradise ***** válasza:
100%
Dolgok többségét meg tudom,de gondolom inkább lányokhoz szól a kérdésed.
2019. dec. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Szexi, de ha 3 évente egy buherálásért cserébe nekem kell vinnem a háztartást, inkább ne értsen hozzá.
2019. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként nagyon is imádok bármit összerakni, olyan, mint a lego :D Apukámtől tanultam, ő is ilyen ezermester-féle. De a mai fiúk már nem ilyenek. A párom is inkább a számítógépes játékokat nyomja ezerrel, de engem nem zavar.
2019. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!