Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 év körüli gyerektelen nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év körüli gyerektelen nők! Mennyire érzitek rossznak ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Biztos bután hangzik a kérdés, de én eléggé el vagyok szomorodva emiatt. Úgy érzem én sehova nem haladok az életben. Végeztem az egyetemen, egy éve fix munkahelyen dolgozok, van párom, bár elég kezdetleges még a kapcsolat. Sok velem egykorú meg már javában babázik. Az egyetemi csoportból már ketten anyukák. Az egyikről tudtam, de egy másik csoporttársam fotója szíven ütött, ahogy állnak hárman a karácsonyfa előtt "legboldogabb karácsony" felirattal. Nem is tudtam, hogy terhes volt. Egy ideje én is vágynék kisbabára, de hát nincs kitől. Párommal még nem lakunk együtt, illetve szeretne külföldön dolgozni jövőre, hogy magasabb legyen a fizetése. Ki tudja hogy alakul majd az életünk... Mindenki kérdezi mikor leszek eljegyezve,mikor lesz esküvő,kisbaba. Azzal ijesztgetnek, hogy eljár lassan felettem az idő és kicsúszok az időből. Teljesen pánikban vagyok, hogy jövőre 26 leszek és sehol semmi. Szerintem sokan egy szerencsétlennek tartanak. Holott vágynék ezekre a dolgokra, de még nem tartok sehol. Pedig nagyon szeretnék anya lenni. Főleg a karácsony erősítette fel ezt bennem.

25 éves, vagy 25 év feletti nők! Ti hogyan élitek ezt meg?? Saját tapasztalatra lennék kíváncsi, nem rosszindulatú megjegyzésekre vagy vitára. Remélem be lehet tartani!

25N


2019. dec. 26. 11:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Pàr nap ès 30 leszek :)

Az egèsz huszas èveimet elpazaroltam egy olyan fèrfire, akivel az èletemet terveztem ès, mint utolag kiderult, nem erdemelte meg.

Masfel eve vagyok egyedul.


En is vagyok gyerekre, szeretnek csaladot- DE, a jovobeli gyereke(i)m erdekeben inkabb varok a megfelelo partnerre, aki jo apjuk lehet majd.

Celtudatosan nem apat keresek, de nem titok, figyelembe veszem ismerkedeskor, milyen lehetne abban a helyzetben az uriember :).


Nem erzem magam elkesve- egy csomo 40-45 eves, masodik hazassagos not latok terhesen vagy kisbabaval.


Nem 1860-at irunk, hogy a huszon egy-ket eves no mar oregnek szamitson.

Ott az eü ellatas, magas az atlageletkor...25 evesen nyugi, semmirol.nem vagy lekesve.

2019. dec. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Én nem kimondottan szeretnék gyereket, és nem érdekel másnak milye van vagy nincs hozzám képest. Nekem is kárognak sokszor, hogy férj? gyerek? De ez az én életem, az én életútam és máshogy haladok, másfelé. Úgyhogy engem abszolút nem zavar ha másnak már van, örülök neki, de ha nincs alapom hozzá, nincs párom hozzá (meg belső motívációm sem) akkor nem kérdés a dolog.
2019. dec. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
52%

25 èvesen szerintem butaság gyereket válallni mèg ha vágysz rá akkor is.

Sajnos a világ afelè halad, hogy már tizenèvesen szüljenek a nők. Szerintem 30-35között ideális addira te is felnősz ès nem egy gyerek fog gyereket szülni...

2019. dec. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%

22 évesen diplomáztam, aztán 2 év után karrierváltottam, szóval jelenleg 1,5 éve dolgozom a szakmámban. Párom most nincs, de én is szeretnék majd családot, ugyanakkor azt gondolom, hogy egy 5 eves munkaviszony nem árt, pláne ha baba után vissza akarsz menni dolgozni. Még csak 1 éve dolgozol az semmi, élvezd legalább egy kicsit a felnőtt, önálló szabad életet, utazz, menj moziba stb stb. Ezek sokkal körülményesebb dolgok lesznek gyerekkel. A statisztika alapján pedig a 25év alatt kötött házasságok több mint FELE válással végződik, a legtartósabb házasságokat 30 körül kötik. Szóval nyugi, van még időd, persze dolgoznak a hormonok, de ha csak 5 év múlva lesz gyereked az is bőven jó.

Én se stresszelek rajta.

26/N

2019. dec. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Most kezdődik az életed, semmiről nem késtél le. 10 év múlva, ha nincs párkapcsolatod, ráérsz ezen gondolkodni, de akkor sem lesz késő.
2019. dec. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%

24 vagyok, egyetemista, 2 és fél éves kapcsolatban (ő 25). Egyáltalán nem hiányzik most egy gyerek. Nekem is vannak ismerőseim, akiknek már van 1-2, egészségükre.

Élem az életem, utazok, bulizok, tanulok, alig várom, hogy dolgozzak.

A kapcsolatom stabil, tudom merre tart, megbeszéltük. Majd 28 éves korom körül szeretném gyereket


Van munkád, van egy párod. 25 éves vagy. Eddig szerintem jól haladsz az életben. A következő lépés, hogy stabil legyen ez a kapcsolat, hogy a célok és tervek egyezzenek. Mind érzelmi mind anyagi dolgokra gondolok. Építsd az életed, ne siess el semmit, különben lesznek gondok.

2019. dec. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
Én 36 leszek,komoly kapcsolatom van,jövőre szeretnék gyereket.Nekem is sokszor negfordult ez a fejemben,rossz volt látni,hogy mindenki terhes.De előtted még sok év van,kobcentrálj a kapcsolatodra,élvezd ki az életed,fiatal vagy.
2019. dec. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

#1: Egyetértek veled. Én is normális családban szeretnék gyereket vállalni, hogy úgy nőjön fel ahogy én és a tesóm. Ehhez pedig sok minden kell és nagyon messze vagyok tőle. Sajnos...


#2: Megértelek teljesen!


#3: Miért lenne butaság 25 éves korban gyereket vállalni? Azért érdekes ez a kijelentés. Szerintem fiatalon (nem tizenévesen gondolom, hanem kb a huszas évek közepén) lett volna jó gyereket vállalni. Türelmes akkor még az ember, jobb esetben teljesen egészséges.. Anya is 26 volt mikor én születtem. Még mindig fiatal, mindig meg tudtam vele mindent beszélni, valószínűleg még sok évig velünk lesz. Én is erre vágytam, és nem amiatt, hogy másnak van gyereke. Bár jogos, egy 30 vagy 35 éves nő sincs elkésve semmivel.


#4: Persze igazad van. Anyagilag sem állok még úgy.. Én is szeretnék még dolgozni, ráadásul szeretem is a munkahelyem, egy ideig jó lenne ott maradni még. Nem tudom mi van velem. A napokban nagyon előjött ez bennem. Tudom, hülye vagyok. :(


Elkezdtem egyesével válaszolni mindenkinek, csak közben jöttek még válaszok! Köszönöm mindenkinek a véleményeket. Nagyon érdekesek, és hasznos saját tapasztalatokat olvasni. Mindenkinek zöldet nyomtam! Olyan jó, hogy senki nem rosszindulattal írt...

2019. dec. 26. 11:55
 9/25 anonim ***** válasza:
32%

36 vagyok, nem akarok gyereket. Teljesen hidegen hagy a téma és mások gyereke is. Viszont nagyon idegesítő, hogy boldog-boldogtalan a testemben és az életemben akar turkálni. Az emberek 2-3ik kérdése, hogy van e gyerekem és miért nincs, és felháborító, hogy nekem így jó.

Ugyen ez: a miért nem vagyok házas?. Sosem tartottam semmire sem a házasságot, de nem is kérték meg sosem a kezem. Pedig több komoly(évekig tartó) kapcsolatom volt.

Az én életemhez ez nem tartozik hozzá.


Megvetem azt, aki 28 éves kora előtt szül. A többi meg csak simán nem érdekel.

2019. dec. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Addig élvezd ki, hogy szabad vagy, ameddig lehet. Értékeld ezt az időszakot, használd ki, legyen tartalmas, aludj nagyokat. Már van pénzed, mozgolódhatsz, nincs rajtad felelősség, nincs aggodalom egy másik ember miatt. A gyerek sok mindent megváltoztat majd, teljesen más fajta öröm az életben. 29/N egy 2 éves kislány anyukája
2019. dec. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!