Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elso szex? Varni az igazira?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso szex? Varni az igazira? Vagy inkabb tulesni rajta.

Figyelt kérdés
20 eves lany vagyok, nagyon kivancsi lennek mar a szexre. Csak az volt az elvem, hogy eloszor olyannal, akit tenyleg szeretek. Ezt kezdem feladni. Szerintetek megeri varni? Valoszinu inkabb igen, minthogy egy buli utan random fekudjek le azzal a sraccal, aki almaim pasija es mar tobbszor is beprobalkozott..

2019. dec. 27. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Megéri várni. Sokkal jobb olyannal akit szeretsz. Ne add oda magad bárkinek, egy jó fél évet várj az első randitól. Aki kivárja veled az szeret igazán, aki nem az nem szeret.
2019. dec. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megéri
2019. dec. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is megéri olyanra várni, akivel szeretitek egymást és akiben megbízol

sokkal jobb élmény lesz (nem feltétlenül fizikailag, de érzelmileg mindenképp)

2019. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Várj az igazira. Én mostanáig, 22 éves koromig vártam vele az igazira, hasonlóan voltam vele, mint te. Nagyon, de nagyon megérte várni.
2019. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%
Isten nem mind1 elvezd ennyi
2019. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!