Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg akar tőlem valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akar tőlem valamit, és csak én képzelem be, hogy kicsit hülyítve vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel néhány napja beszélgetek, már találkoztunk is. Úgy volt, hogy másnap találkozunk, de végül nem lett belőle semmi, mert későn ért haza, másnap megint úgy volt, hogy találkozunk de megint lemondta, viszont mondta hogy szeretne találkozni máskor. Célzásokat tett szex terén, így megkérdeztem, hogy mi lesz köztünk, azt mondta jobban meg kell ismernie, de nagyon aranyosnak és szépnek tart, kedvel szeret velem beszélgetni, amikor találkoztunk utána is csak jókat írt. Gondoltam ha már nem találkoztunk, bemegyek vásárolni oda ahol dolgozik, meglátott köszönt és mondta, hogy siet nehogy lecsesszék, körbe jártam a boltot megvettem ami kellett, láttam pakol így odamentem hozzá, majd újra mondta, hogy neki sietni kell, meg nehogy lecsesszék, úgyhogy majd beszélünk. Éppen hogy eljöttem tőle, az egyik munkatársa mondta neki, hogy kis szerelmem, abban biztos vagyok, hogy nincs köztük semmi, viszont elgondolkoztam, hogy lehet csak direkt mondta a csaj, mert elég hangos volt, előtte meg mikor odamentem a sráchoz halkan beszélgettek. Amit még nem értek, hogyha nagyon kell dolgozni akkor az a csaj, miért állt ott és beszélgetett vele.
2019. dec. 27. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg sanszos, hogy direkt mondta a csaj a szerelmemet neki csak épp nem azért amiért te gondolod hanem épp mert vele is kavar. És mivel a csaj látta, hogy odamentél a sráchoz így akarta számodra nyilvánvalóvá tenni a helyzetet. Vagyis kiturni a konkurenciát. Ezt tamasztaná alá az is, hogy nem akart veled a srác beszélgetni. Gondolom nem várta, hogy megjelensz ott és kellemetlen volt neki a helyzet mindkét nő előtt akivel kezdeményez. Nem állítom, hogy már komoly valami van köztük de több vasat tart a tűzben lehet, hogy majd meglatjuk melyikkel jön össze alapon.
2019. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom ahogy #1 már leírta.
2019. dec. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszer lemondja a randit oké, kétszer egymás után, az már kínos még egy adag magyarázkodás után is.

Nem egy igazgatói tanácsban ül, ahogy kiveszem egy szimpla bolti eladó.

Te meg kelletlen vagy, hogy odamész a munkahelyére.

2019. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy még panaszkodott is rád a csajnak, hogy ez a lüke nő folyamatosan zaklat... Erre ezt találták ki, hogy a füled hallatára becézi a csaj a srácot, hátha így lekopsz. Szánalmas, jobbat érdemelsz.
2019. dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az egészet átgondolva, lehet hogy mégis van köztük valami. Amikor találkoztunk akkor kedves volt, még mondta is, hogy örül ha majd bemegyek a boltba mikor ő is dolgozik. Na hát amikor meg bementem vásárolni, teljesen máshogy viselkedett, próbált lerázni.

2019. dec. 28. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!