Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elviselhető hosszútávon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselhető hosszútávon egy rendmániás férfi, ha együttélésről van szó?

Figyelt kérdés

2019. dec. 27. 19:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Van nő, aki elviseli, mert van ilyen fiúbarátom, és nős.


Nekem nem menne, mert én kupis vagyok.

2019. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
Igen elviselhető. Inkább számomra, mint hogy le lépjen a haverokkal minden hétvégén vagy esetleg a gyerekkel ne foglalkozzon. Kicsit idegesítő amikor kikészítem pl a fiam másnapi ruháját, reggel meg amikor adnám rá vissza van hajtogatva a szekrénybe. 😀De hát ennyi bajom legyen az életben. Senki sem tökéletes.
2019. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12

Persze, ez is igaz. Mindenkinek van hülyesége, amit el kell viselni. Tökéletes kapcsolat, ahol minden klappol, biztosan nem létezik😀És hàt igen inkább ilyen legyen, mint kupis, vagy olyan, aki folyton iszik, haverozik stb.

2019. dec. 28. 12:56
 14/16 anonim ***** válasza:

Az én mostani párom egy lusta, koszos, disznó, és ahol laktam munkásszállón még az is tisztább volt, mint az ő háza, pedig ott nem volt padló csak a csupasz beton ami mindig vizes volt, mert beázott a tető. Ha el lehet kerülni nem megyek hozzá. Hányni tudnék, amin eltöltök ott 1-2 órát azonnal ki is pikkelyesedem és mindenhol allergiás vagyok, a karomon, mellkasomon, nyakamon.

Mindent megadnék egy rendmániás pasiért! Mindent!

2020. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#14

Uh😳Durva. De ezek szélsőséges példák. Az sem jó, ha valaki koszos, lusta disznó, ilyennel biztosan nem járnék, de az is idegesítő, ha valaki mellett feszengsz, mert mindig mindennek rendben kell lennie. Az arany középút az egészséges, szerintem arra kell törekedni.

2020. jan. 3. 15:17
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A párom rendmániás, a kényelemnek lőttek. Zavarja a pléd, párna, pulcsi, könyv 1 óránál tovább lazán hagyva, varrós cucc, bármi hobbi félbehagyva. Hajtogat. De nem zavar, elfogadom, mert tudom hogy ez nála kényszeres, és azt hiszem már kicsit javult. Nagyon letisztultnak kell lenni a lakásnak, akkor jobban elviseli ha valami használatban van és ott van csak úgy.
2020. jan. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!