Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hosszútávon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hosszútávon működhet egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van ugye egy férfi meg egy nő.

A nőt izgatja a hármas, de csak az, amiben 2 férfi szerepel.

Mivel nőt nem tűrne meg maga mellett, ezért inkább nem erőlteti, mert inkább lemond róla, mintsem a párját más nővel lássa.

A férfit a hármas nem izgatja, volt már két nővel, jó volt, de nem érzi szükségesnek.

Viszont a nő kedvéért alkalmi jelleggel belemenne, hogy vegyenek be még egy férfit.

Ez azt jelenti, hogy évi pár alkalom, de több nem, meg csak szex, semmi más, a harmadik csak egy játékszer lenne, mert egyébként féltékeny lenne.

A férfi most attól tart, hogy ha belemegy, akkor a párja, a nő, puhap öcsnek fogja tartani.

Szerintetek?


2019. febr. 2. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem a logikát. Miért lenne puhap..cs, mikor képes kompromisszumot kötni párja kedvéért?


Az ő dolguk, az, hogy működhet-e így egy kapcsolat, nem tudom, ha a felek benne vannak, akkor csak rajtuk múlik.

Csak nehogy aztán a kapcsolat férfi tagja sínyle meg ezt az egészet.

2019. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne puha*öcs, ha megvalósítja a párja egy szexuális vágyát? Üljetek le, beszéljétek meg a szabályokat. Nekem úgy tűnik, hogy win-win a szituáció.
2019. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mert eltelik mondjuk 10 év és a felesége már plusz 30 pasival lesz és ebből az fog lejön i, hogy balek.
2019. febr. 2. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!