Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aszexuálisok minek akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuálisok minek akarnak kapcsolatot? Mivel töltik együtt az időt? Mit látnak egymásban?

Figyelt kérdés
2019. dec. 28. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy nem aszexuális kapcsolat sem csak és kizárólag a szex körül forog... Mintha mást nem is lehetne csinálni a pároddal, csak szexelni és semmi mást nem látnál benne, csak a kielégülésed tárgyát...
2019. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Összebújni, beszélgetni, közös programokat csinálni, együtt élni :O

Az aszexuális csak annyi, hogy nincs szexuális vágy benne, de attól még tud szerelmes lenni...

2019. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Könnyebb 2 embernek fizetni a számlákat.
2019. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden mást is mint egy "normál"pár.
2019. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok aszexuális, de nekünk sem csak dugásból áll a napunk. Mi is egymás humorát, intelligenciáját, személyiségét figyeltük, mikor összejöttünk, a szex az mondhatni másodlagos volt. Most az a napi 20 perc-fél óra, amíg szexelünk, az nem kifejezetten elegendő egy teljes mondjuk hétvégi nap kitöltésére, szóval nem értem teljesen a kérdést :D Vagy te egész nap csak szexelsz a kedveseddel, és kb még azt se tudod róla, hogy járt-e egyáltalán iskolába, vagy hogy kell ezt elképzelni?

Az meg a másik, hogy nem aszexuális párok esetében is vannak olyan időszakok, amikor nem szexelnek (betegség, gyerek születése, ilyesmi), ők is másképp élik meg az intimitást abban az időben, és akkor is vannak közös programjaik, amikkel növelik egymás iránt a kötődést, szerintem a szex az ilyen szempontból nem létfontosságú egy kapcsolatban.

2019. dec. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg olyan pár mászkál az utcán ahol a szex csak nagyon ritka baleset. És nem azért mert nem szeretnék egymást vagy mert ne tudnák megoldani. Egyszerűen így alakult. Jó nyilván sarkosan fogalmazom, de van van ahol a havi 1 a bevett.. ezen kívül viszont számtalan "randin" részt vehetnek.
2019. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én közös programokat szerveznék a párommal, sokat beszélgetnénk, filmet néznénk, számítógépes játékokkal játszanának vagy bármi olyat csinálnánk, amit ő is szeret. :D
2019. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt tapasztaltam hogy az aszex lányok nem szeretnének ismerkedni, sőt szexmentes kapcsolatot sem.

f

2019. dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Más nevében nem tudok nyilatkozni, de én személy szerint szeretnék egy olyan barátot, akivel közösen élnénk le az életünket. Szeretnék vele közösen tervezgetni dolgokat, egy házban lakni, otthon együtt marháskodni, játszani, főzni, filmezni meg mindenfélét, amit a barátok szoktak csinálni. Szeretnék vele közös családot, gyerekeket, háziállatokat. Aszexuális és aromantikus vagyok, és sokan nem értik, miért akarom ennek ellenére a fentieket. Én meg azt nem értem, mi nem érthető ezen. Ezekhez sem szexuális, sem romantikus vonzalomra nincs szükség.
2019. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Közös programok, kirándulás Széchenyi nélküli élet
2022. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!