Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg sok férfivel voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok férfivel voltam együtt?

Figyelt kérdés

Több kapcsolatom is volt, de a legtöbb 6 hónapig tartott...

27 vagyok és eddig 6 férfivel voltam együtt... volt aki azt mondta, hogy ez már nagyon sok...

És a másik kérdésem az, hogy ki mikor várja el a szexet egy kapcsolatban? Meddig vagytok hajlandóak várni? A legtöbb barátommal 4-5 randit vártam vagy 1 hónapot.


2019. dec. 20. 20:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem sok.
2019. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
12%
nemtom, de akarsz még eggyel?
2019. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%

A mai átlaghoz képest nem hiszem, hogy ez sok lenne. De ne foglalkozz ezzel! Aki szerint sok, azzal nem jössz össze és kész. Nem mintha be kellene számolni az előéletedről.


Hogy ki mikor várja el, emberfüggő. Van, aki az első randin, van aki hónapokat is tud várni. 4-5 randi, vagy egy hónap szerintem egyáltalán nem olyan időtartam, amit ne lehetne kivárni. Akinek ez sok, az valószínűleg nem hosszú távra tervez.

2019. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem abból a szempontból sok, hogy elég sz..rul választasz, te se tudod, hogy kit szeretnél magadnak mivel csak féléves kapcsolataid voltak, az meg semmi. Nem tudsz hosszú ideig egy valaki mellett megmaradni, mert szerintem még normális belsőd sincs kialakulva, nincs önértékelésed, és éretlen vagy. Foglalkozz önismerettel, hogy megismerd magad és megtudd, hogy milyen társat is akarsz valójában magadnak.
2019. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
45%

Nem, egyáltalán nem sok. Értelmes férfit nem fog zavarni.

Max. 1 hónapot várnék, de inkább csak 1 hetet. Felesleges egymás agyát húzni.

2019. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Sok és hamar qrsz.
2019. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
1%
Sok! Nagyon!!! Aki nem vár, nincs miről beszélni.
2019. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem nagyon sok, én remélem, hogy ennyi idős koromra nekem 1 lesz ez a szám.
2019. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%

Akik azt mondják, hogy ez nagyon sok, azok nem a valóságban élnek... Nagyon ritka, hogy egy kapcsolat hosszú évekig tartson, a legtöbb max. 2-3 év, és szakítás. Szóval 27 évesen ez abszolút rendben van szerintem.

Ez a rosszul választasz duma is annyira elcsépelt. Pl. az is nagyon ritka, hogy valaki sok éven át megmarad egy munkahelyen, mert általában nem sikerül elsőre álmaid állása, aztán bírod egy darabig, és nézelődsz tovább.

2019. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
6%

Picit idősebb férfi vagyok tőled, de nekem is a véleményem, hogy 27 évesen sok a 6.

Ez nem verseny, mint annak idején a myvip hogy kinek van több ismerőse! Úgy gondolom legyen valakinek 1, de az az igazi. Nem gáz 25-30 éves korig várni az igazira.


Pontozzatok le, én ilyen régimódi vagyok.🙂

2019. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!