Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se vele se nélküle?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Több évig együtt voltunk a barátnőmmel, aztán szétváltunk veszekedések miatt, aztán most az elmúlt hónapokban újra összejártunk, randiztunk, szexeltünk, utaztunk, olyanok voltunk mint egy pár.


De ha az elköteleződésről, kapcsolatról lenne szó mindig azzal jön hogy ő nem akar senkivel se összejönni, velem se, nem akar kapcsolatot, ismerkedni akar, fél hogy lemarad valamiről. (Ebből végül semmi sem valósul meg, mert vagy épp nincs kedve, vagy nincs ideje ismerkedni de hangoztatja ha témába jön)


A tök jó időket amiket töltöttünk együtt, egyből negatívan kezdi nézni, hogy igazából nem is akart nekem jeleket adni, sajnálja ha félreértem, utazni is csak azért jött velem mert úgy érezte ez jár nekem, szex is azért mert úgy érzi tartozott nekem (nem anyagilag)


Utólag mindig megmagyarázza negatívan.


De ha csönd van, olyan mintha együtt lennénk, annyi kivétellel hogy szinglinek mondja magát.



Mit cseszek el?

Hogy lehetne kikapcsolni ezt az elköteleződéstől való félelmet?


ő 22, én 26



2019. dec. 3. 01:57
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Semmit nem cseszel el, ő elcseszett. Le kéne zárnod vele.
2019. dec. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ő az elcseszett. A fiatal lányok közül sokan félnek elköteleződni.
2019. dec. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Semmit nem csesztél el. Venned kell egy mély levegőt és le kell zárnod. Ő jelenleg marhára élvezi, hogy felelősség nélkül néha, amikor épp kényelmes, öaszefeküdhet veled.
2019. dec. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ez nem se veled se nélküled, hanem amikor dugna, és nincs más, akkor ha nincs ló, jó a szamár is.
2019. dec. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahol fel merül ez a dilemma, ott egy jó megoldás van: a Nélküle. Vészeld át a kezdeti nehéz időszakot, hidd el, sokkal kevesebbet fogsz még így is szenvedni, mint ha bármilyen kapcsolatot fenn tartasz ezzel a nővel. Veled ő már nem fog kapcsolatot akarni, ezért hárít most is. Éretlen, érzelmi analfabéta ez a nő, menekülj.
2019. dec. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy éltek, mint korábban csak veszekedések nélkül. Mi a baj?
2019. dec. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!