Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenél olyan pasival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenél olyan pasival aki hetente átlagosan 5 alkalommal részeg esténként?

Figyelt kérdés
F/29
2019. dec. 28. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
igen, mindenkinek egy középkorú 30 körüli alkoholista az esete...
2019. dec. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Hé!!!! Csak én lehetek nemesfém + kutyaféle! Levédettem!!! :'(
2019. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem
2019. dec. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak, ha Omlós Csacsit vacsizik előtte.
2019. dec. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó látni Balázska! Azt hittem, hogy már felkötötted magam, vagy valami...
2019. dec. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire kell beb @szva lenni egy ilyen kérdés feltevéséhez? Ma hanyadik nap van az 5 ből?

Hogy válaszoljak is, szerintem minden nő álma egy full alkesz.. Elbassza a fizetést, részegen bűzlik otthon heti 5x, biztos rá lehet bízni bárminek az intézését is, tudsz vele minőségi időt tölteni heti 5x ha lemész utána a kocsmába .. Ki tudna ellenállni?

2019. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, a női logikát nem lehet kiismerni. De most megpróbálom: mi a szart lehetne kezdeni egy ronccsal, heti két, másnapos napján?

(de olyan piást nem láttam még aki 5/2-ben iszik)

2019. dec. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hat aki birja ujon olyanal
2019. dec. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Főleg, ha Balázsnak hívják, és egy 8nm-es szobát bérel. Ilyen férfi az ideálom, ha van burgerforgato tapasztalata az már csak a hab a tortán.
2019. dec. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem kezdenék ilyen fiúval. Ez egyáltalán nem férfias, ha valaki csak részegen tud élni és a heti 5 nap elég sok. Az már alkoholista, lelki roncs. Az ilyennek max alkesz csaj jut,ha kapcsolatot akarsz akkor alkesszal kezdj.

Egy részeggel mégis mit lehet kezdeni? Semmit. Még szexre se képes :-D

2019. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!