Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek helyre lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyre lehet hozni? Részegen nagyon csúnyán viselkedtem a párommal, részletek a leírásban.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy hétvégi bulin jól szórakoztunk szinte az este végéig.

Egy bizonyos szint után én elvesztettem a fonalat, nem is emlékszem mi történt. A helyszínen csúnyán beszéltem és baromságokat mondtam a párom barátainak, kellemetlen helyzetbe hoztam. Volt egy pillanat, amikor nem is ismertem meg a körülöttem lévőket. Hazavittek, a barátnőm pedig még maradni szeretett volna, ez lehetett hajnal 4 körül. Elájultam ahogy beértünk a házba és szegény egyedül volt velem, nagyon megijedt hogy akár meg is halhatok. Próbált segítséget hívni, nem ért el senkit. A kórháztól megkímélt.

Nem jellemző rám a piálás, nem szoktam ennyire túlzásba vinni, nem is értem magam és a helyzetet hogy történhetett.


Jogosan haragszik rám, illetve inkább csak csalódott, nagyon. Nem túl férfias látvány hullaként viselkedni és összehányni a lakást.


2,5 éve vagyunk együtt, pár héten belül összeköltöznénk, legalábbis eddig ez volt a felállás.


Szerintetek van esélyem helyrehozni? Természetesen minden érintettől őszintén bocsánatot kértem.


23F, a párom fiatalabb nálam.



2019. aug. 6. 11:08
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Mivel nem voltam magamnál nem tudtam miket beszélek, azt mondtam neki hagyjon békén, nem akarok tőle már semmit stb.

Józanul pont ellenkezőleg gondolok mindent. Ő a legfontosabb számomra.

2019. aug. 6. 11:09
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Helyedben elzárkóznék az alkohol fogyasztásától. Aki nem érzi a határt, előbb-utóbb megint túltolja. Ígérd meg a párodnak, hogy nem iszol több töményet, sörből is csak 1-2-t; ha ezt tudod tartani, szerintem idővel ismét megbízik majd benned.
2019. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
A részeg ember igazat mond.
2019. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
2.5 évente, 1-1tusztességes berugás belefér szerintem, de ugye nem tudjuk pontossan mit műveltélba ki esett állapotba, így kérdéses.
2019. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Pár hülyeséget mindenki csinál élete során. Ha nem iszol amúgy, és ez egy egyszeri eset volt, én túl tudnék rajta lépni. A részeg ember idióta, mindenkire máshogy hat a pia. A barátnődtől függ, hogy ő elnézi-e.
2019. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Piásan általában őszintébb az ember. Egyszeri ilyen szintű berúgáson szerintem túl lehet,lépni,na de azon,hogy ilyeneket mondtál neki,hogy nem akarsz tőle semmit,háááát...Nagyon teperned kell :D
2019. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki csinál az életben marhaságokat, amiket utána megbán. Tanulj az esetből és legközelebb tudd, hogy hol a határ! Ennyire nem kellene kiütnöd magad, ha megtámadtak volna titeket az utcán, akkor mit csinálsz? Arról nem is beszélve, hogy baromi veszélyes az egészségre nézve az ilyen felelőtlen piálás.


Felelőtlenség volt, bocsánatot kértél, most igyekezz, hogy többet ne forduljon elő!

2019. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Még fiatalabb koromban fordult elő hasonló, azt hittem már benőtt a fejem lágya. Ő is mindennél jobban szeret, mindig ott voltunk egymásnak, együtt terveztük a jövőt, később házasságot, gyerekeket.. Szóval tényleg komoly kapcsolatról van szó, ezért is bízok benne nem lesz vége emiatt.


Természetesen tanultam az esetből.

2019. aug. 6. 12:04
 9/18 anonim ***** válasza:
32%

Ne azon gondolkodj el, hanem azon amiket mondtál.


Mert az , hogy évente egyszer matt részegen iszod magad, összerókázol mindent, egy dolog.


De a részeg ember MINDIG igazat mond.

A gátlasaid feloldodnak, és kijön az igazság.

2019. aug. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Tényleg nem értem magam, mert amiket mondtam állítólag olyan állapotban azt sose gondoltam józanul, ahogyan most sem.


Azért nem kell túlozni, jó pár éve jött vissza a pia, nem jellemző rám a részegeskedés, pont amióta kapcsolatban vagyok választom inkább őt a haverok és a sok sörözés helyett.

2019. aug. 6. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!