Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki fuckboy, akkor 7500...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki fuckboy, akkor 7500 km-ről is írogat?

Figyelt kérdés

Egy sráccal a nyár folyamán kavartam egy másik kontinensen, akkor érzelmek nélkül. De én hazajöttem, ő maradt ott, mert ott lakik. S nekem itthon kezdett hiányozni, de nem írtam neki, mert nem éreztem volna helyesnek, hogy keressem. Kb másfél hónap múlva írt nekem, aztán el-elbeszélgetünk, de kettőnkről nem esett szó sosem. Hype-oljuk egymást, ez kölcsönös, de nem is értem, hogy ha megvan rá az esély, hogy soha többé nem találkozunk, miért írt nekem eleve...?

Oké, kedveljük egymást, de ez a tingli-tangli beszélgetés nem vezet sehova (s nem is küldünk egymásnak sextingelős képeket, szóval mi “előnye” származik belőlem?); mert jól néz ki ez a csávó (fiúk szerint is haha) s egyet kell csettintenie és konkrétan össze tudna feküdni bárkivel, aki fizikai közelségben van.

Vagy létezik ilyen “típusú” fuckboy? Ő az lehet...?



2019. dec. 29. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha valaki hülye, akkor 7500 km-ről is írogat.
2019. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez is átfutott az agyamon haha

Kb fél év múlva európába költözik, az viszonylag “értelmes” távolság, nem tudom, hogy csak e miatt akarta “fenntartani” a kapcsolatunkat...

2019. dec. 29. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Az hogy neked írogat, miert is zarna ki hogy minden héten mást dugjon?


Egyébként ha európába költözik teljesen logikus hogy irogat neked, mert leeshet neki ingyen szállás, idegenvezetés, szex.

2019. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát azért még így is a kontinens két végén leszünk, szóval no ingyen szállás vagy ilyesmi :D

Amúgy szörnyen udvarias és okos ember, szorgalmas, meg tényleg megy a dolga után, csinálja, amit kell és többet, szereti a gyerekeket és ők is őt, látszik rajta. Szóval inkább csak én nem akarom elhinni, hogy egy ilyen jó ember lehet fuckboy lol

2019. dec. 29. 23:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán csak kedvelt, és megtartaná a barátságotokat.
2021. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!