Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hónapot jártam egy fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapot jártam egy fiúval nyáron. Szerettem, de nem törődött velem. Szakítottunk és most mással járok, de ő ezt nem viseli jól. Írogat-amit a kapcsolat alatt nem tett-és hívogat. Miért?

Figyelt kérdés

Azt hallom vissza a havertól hogy nem szerettem, megcsaltam. Nem csaltam meg senkit! Egyszerűen elegem lett abból, hogy azt éreztem egyoldalú a dolog.Nem tehetek róla,hogy nem tudta kimutatni hogy szeret.Csak én tettem bármit is azért hogy működjön.Most meg azt várja hogy szakítsak.

Miért kell ennek így lennie? Mire jó ez?


2019. szept. 27. 06:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Így történt nálunk is, de ott még egy lány is volt az ő részéről. Ez már nekem nagyon sok volt.
2019. szept. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha újra összejönnél vele, újra nem törődne veled. Megvolt a lehetősége neki is.

Én azt nem értem miért agyalsz ezen. Nem a te problémád.

2019. szept. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez semmi másról nem szól, csak az ő hülye kis egójáról.Hibáztatni alaptalanul azt tud, mindegy, csak ő ne legyen felelős semmiért.Persze, mikor meg kellett volna mutatnia, mekkora férfi, “meg is mutatta”, elhanyagolt.

Tipikus hülyegyerek szindróma.

Ne törődj vele, nem változik semmit, csak magával törődik.

Légy boldog az újjal!

2019. szept. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!