Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságban egyiküknek ellenke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban egyiküknek ellenkező nemű nagyon közeli barát?

Figyelt kérdés

Hogy reagálnátok, ha a házastársatok közeli barátja ellenkező nemű lenne, akivel együtt dolgoznak, sokszor még munka után is beszélnek és szinte mindent megosztanak egymással? Mennyire lennétek féltékenyek? Hagynátok szó nélkül az egészet ha amúgy maximálisan bíztok a párotokban és tudjátok, hogy nem csalna meg? Olyan dolgokat is meg tud vele beszélni, amiket a házasságban nem és nagyon sok közös van bennük.

Szerintetet ilyenkor mi a normális reakció?



2019. dec. 29. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Mindenképpen érdekes dolog. Előbb utóbb sajnos más is lesz ott, nem csak barátság.
2019. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És milyen dolog az amit a házasságában nem tud megbeszélni???
2019. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szinte csak ellenkező nemű barátaim vannak... Egyiküket sem tartom magamhoz ilyen közel, ha kapcsolatban vagyok, mert szerintem nem normális... Fontosabb a párom nyugalma és a kapcsolatunk ennél a bohóckodásnál. Másrészt meg ha valakivel együtt vagyok, együtt élek, ő a legjobb barátom és vele beszélem meg a dolgaimat. Ha nem tudom, eleve nem választom.


Tök mindegy, hogy megcsal vagy sem, ez így szánalmas

2019. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A házastársak elég eltérő személyiségek, más érdekli őket és kevés dologról tudnak beszélgetni a mindennapi dolgokon kívül.
2019. dec. 29. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Fúj, akkor minek házasodtak össze?
2019. dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És ez házasság előtt nem derült ki, hogy ellenkező nemű barátja van?

Az gáz, ha a házastársával nem tud megbeszélni mindent!

Nekem is vannak férfi barátaim, de ezek tízenpár éves barátságok.

2019. dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A barátság később alakult ki, a házasság pár évvel korábban megtörtént.
2019. dec. 29. 22:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat azt kell mondjam van mitől félni. Én egy ilyen történetben a barát vagyok és bizony van már saját papucsa nálam.
2019. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nálam is előbb voltak a barátok, utána a kapcsolat... Ha valakivel a kapcsolat alatt lesz valaki ennyire jóban, az több, mint gyanús
2019. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!