Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellenkező nemű barát lakására...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellenkező nemű barát lakására csak úgy szabad felmenni, ha erről a párod is tud?

Figyelt kérdés
Mert ha nem tud róla, az megcsalásnak minősül?

2018. ápr. 3. 17:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Fenét minősül megcsalásnak (ha nem történik semmi), és ha nem örténne semmi, minek tartanád magadban?
2018. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mert a párom szerint az gyanús, ha erről ő nem tud. Sőt, minden egyes fiú / férfi barátom gyanús, hiába csak barátok.
2018. ápr. 3. 17:21
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
Hát, nekem ezért nincsenek fiú barátaim. Úgyis mind meg akarna dugni előbb-utóbb, így legalább a barátomnak is kevesebb fejtörést okozok :D
2018. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Ha nincs mit titkolni inkább mond el. Mert ha később derül ki az tényleg egyeseknél adhat okot a bizalmatlansàgra. Viszont ha elmondod és balhézik, mond meg neki, hogy ha lenne titkolni valód nem jelentenéd be fogadja el a tényt hogy vannak férfi baràtaid
2018. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%
45 vagyok. Voltak fiu barataim es teny hogy elobb utobb adodott olyan pillanat amikor a fiu ugy erezte tobb kell. Ennyi evvel a hatam mogott nem hiszek a fiu-lany baratsagban.
2018. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy meg hiszek férfi-nő barátságban, ők nekem ugyanolyanok, mintha nők lennének, csak más neműek. De a párom mindig furán néz, gyanakodva, ha egyik vagy másik haverhoz esetleg elmennénk mozizni, vagy bármi programra, ami nem szex persze. Emiatt kellene lemondanom az ellenkező neműek barátságáról? Ez nekem kicsit olyan, mintha szeretné a sajtot, mire én mondanám neki, hogy nekem meg nem nagyon tetszik, hogy szereted a sajtot, inkább ne edd :-/
2018. ápr. 3. 17:33
 7/16 anonim ***** válasza:
Micsoda hasonlatok, szárnyalunk. Btw, biztos a kedves párod is dugja az ellenkező nemű barátait, akit elhív hozzá. Lehetne erről a következő kérdés.
2018. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

najó tisztázzuk..


Te mindenképpen szeretnél felmenni ez tuti. ÉS fel is fogsz menni.

A barátod hisztizne ha megtudná ez is biztos.


Szóval kuss, és menj fel. Azt mondod nem lesz se csók se szex se semmi extra szóval menj fel, úgy is fel fogsz.

2018. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

#6

Anélkül, hogy állást foglalnék a témában, csak kérdezek.


Ha a párod járkálna nők lakására, azzal a kiszólással, hogy csak havernők, te mit szólnál hozzá?

Ráadásul az illető havernő nem is ronda mint a Belzebub öreganyja és baromi jól elvannak együtt, szimpatizálnak egymással, mindenről hasonlóan gondolkoznak, nevetgélnek, megosztják a titkaikat, ezért is keresik egymás társaságát, hiszen barátok.

Ne mondd nekem, hogy téged hidegen hagyna!

2018. ápr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"baromi jól elvannak együtt, szimpatizálnak egymással, mindenről hasonlóan gondolkoznak, nevetgélnek, megosztják a titkaikat, ezért is keresik egymás társaságát, hiszen barátok. "


De hát nem erről szól a barátság? :-/ A barátaiddal valószínűleg nem azért vagy, mert unszimpatikusak neked és fene rosszul érzed magad velük. Azok az ellenségeid.

2018. ápr. 3. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!