Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szex jelentőssége csökkeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex jelentőssége csökkeni szokott másoknál is az évek során? Vagy csak nálunk nincs rendben valami?

Figyelt kérdés

2019. dec. 29. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nálam tizenéves korom óta folyamatosan csökken. Ez nem függ a kapcsolataimtól, az érettség eredményének tudom be. Ha kapcsolaton belül történik, az lehet furcsa egy szint alatt. Például azt nem tudom elhinni, hogy az normális, hogy napi 1-ből havi 1 lesz
2019. dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Az életben folyamatosan csökken. Az időseknél el is tűnik végleg.


De gondolom ti még nem vagytok azok, így más probléma lehet a háttérben.

2019. dec. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tűnik el az "időseknél" végleg. Van aki élete végéig potens illetve kívánja, mások meg nem.
2019. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#3


Ja, feltéve ha az élete vége még 70 előtt történik. Nem nagyon hiszem, hogy az ilyen alig totyogó, ezerféle bajtól (köszvény, derékfájás, ilyen fájás, olyan fájás) sújtott idősek olyan nagyon virgoncak lennének este.

2019. dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8 negyvenes férfi ismerősöm van, kérdeztem nyáron milyen a szex az asszonnyal. 3 mondta, hogy már csak heti 1 van, 4 hogy havonta 1-2, a 8. meg hogy évek óta semmi. Vond le a következtetést.
2019. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ellenben van egy sztorim, 35 vagyok mos, 6 éve elmentem egy lánnyal Pesten egy magán szállóba, amit egy idősebb férfi vezetett. Mondta nekem, hogy fiatalember maga nagyon jóképű, élje ki magát ezzel a hölggyel ma este alaposan. De tudja mit, a szexet igazán 60 felett fogom élvezni. Ő 64 éves és minden nap legalább 1-2 szer elkapja az öreg lányt és intenzíven megélik minden pillanatát. És tuti, hogy így is volt, olyan szintű beleéléssel mesélte a hapsi, meg látszott is rajta, hogy nagykanállal falja az életet. Szóval van ilyen is.
2019. dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#4

Nem mindenki kerül ilyen rossz állapotba idős korára. 70-80 évesen még sokan aktív és tevékeny életet élnek. A kertet gondozzák,könnyű fizikai munkát végeznek, unokákkal programokra járnak, sportolnak, utaznak.

Az időskori etyepetye nem a mindennapos vad szexcsatát jelenti, hanem azt, hogy a vágyat nem öli ki az emberből az idő.

2019. dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

"8 negyvenes férfi ismerősöm van, kérdeztem nyáron milyen a szex az asszonnyal."


De örülök, hogy az én barátnőim nem kérdeznek ilyeneket.

2019. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Valamelyest igen általában, de ez rendben van. Mondjuk nálunk nem volt jellemző ez.
2019. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ha csökken, de ez mindkettőtöknek megfelel nincsen gond. Ha csökken és téged ez zavar, igényed lenne rá, na akkor kell leülni beszélgetni.

Az, hogy kinek mennyire van igénye teljesen változó lehet. Azt is meglehet érteni, akik majdnem minden nap szexelnek, meg a heti 1-et is.

A gond csak akkor van, ha pl te kérdező ez nagyon kevesled, és frusztrál. Ha neked és a párodnak is elég, akkor semmi gond :)

Én legalábbis a menyasszonyommal együtt közösen így gondoljuk

2019. dec. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!