Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kire gondolsz most, kin jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kire gondolsz most, kin jár az agyad?

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 17:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Áder Jánosra. Már nagyon várom az újévi beszédét.
2019. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Nekem kicsit túl szőrös az arca, de hát kinek mi..
2019. dec. 30. 17:47
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
A kinder csokoládén, mert állandóan azt mutatjak a tv-be. Sajnos.
2019. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő munkatársamon
2019. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
81%
Valakire, akinek 100%, hogy eszébe sem jutok egyáltalán, mert még mint ember is hidegen hagyom. Remélem, jövőre végre elmúlik, elég volt már ebből.
2019. dec. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Milkyre,hiányzik.
2019. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
53%
Egy olyan férfira, akinek van valakije. Nincs semmi köztünk, csak én beleszerettem, de már teljesen megszakítottam a kapcsolatot. Remélem hamar elmúlik ez az érzés.
2019. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

A kinder csokin nekem is. Az elöbb kaptam egy random vevötöl csak ugy. Joszivböl. Idös bàcsi. Nem akartam elfogadni. De az elado mondta hogy nyugodtan,(ne bàntsam meg a bàcsit).

Azota sem térek magamhoz hogy létezhet ilyen a mai vilagban.

Es eszembe juttatta mikor kicsikent a boltban tesomnak könyörögtem kakaoscsigaert hogy vegyünk csak arra anya nem adott penzt en meg kiszamoltam hogy akkor nem eszek inkabb màst es ugy kijön de tesom nem ment bele, erre egy bacsi azt mondta vesz ö nekem kakaoscsigat. Akkor is ugy meglepödtem mint ma a kindercsokin.

2019. dec. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
8.vagyok. leugrottam a boltba es ott volt egy bàcsi.
2019. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Én is a munkatársnőmre, már vagy 20.-a óta amikor egy esti rendezvényen lett volna alkalmam közelebb kerülni hozzá mert vevő lett volna rá, csak nem tudtam ellazulni így inkább otthagytam, azóta folyamatosan verem a fejem a falba hogy milyen hülye vagyok. Mondanom sem kell, el lett rontva a karácsonyom >.<
2019. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!