Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy ha szerelmes vagy akkor fog a legjobban az agyad?

Figyelt kérdés

valaki ezt mondta nekem .. de én úgy tudtam ha szerelmes vagy akk sehol nem vagy ott fejben csak rá gondolsz stb.. figyelni se tudsz..

Most melyik?



2012. nov. 18. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Pont ellenkezőleg.


akkor szinte csak egy dologra tudsz figyelni...

2012. nov. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem igaz, én ha szerelmes vagyok akkor egyeltalán nem tudok odafigyelni semmire.
2012. nov. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát az biztos, hogy feldobódik az agyat, de nem lesz jobb szerintem. Mert ha suliban bemész felelni vagy dogát írni, akkor is csak arra tudsz majd koncentrálni, hogy hová viszed el ma a csajodat, milyen filmet néztek meg este, milyen humoros történeteket fogsz neki mesélni, lesz e ma kufirc stb. Tehát ez a tanulás rovására fog menni egy idő után.
2012. nov. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak rá tudsz gondolni, ezért nem megy a koncentrálás meg az odafigyelés. És egyetértek az 1. válaszolóval.
2012. nov. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Viszont... endorfin. Lehet, hogy könnyebben végigülsz mondjuk egy tanórát :)
2012. nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Emberek ***** válasza:
nem nem igaz, hogy jobban fogna.. én magamon vettem észre, hogy amikor összejöttem a barátnőmmel, akkor alig bírtam figyelni pl.: a zongoraórán.. máshol járt az agyam:D
2012. nov. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az fMR vizsgálatokkal kiderítették a tudósok, hogy a "szerelmes" agyban bizonyos agyterületek aktiválódnak, míg bizonyos agyterületek inaktiválódnak. Az egyik ilyen inaktivált terület az agynak azon része, mely a racionális döntésekért felelős. Magyarul a logikai képességek háttérbe szorulnak. Amúgy erre azért van szükség, hogy a "legvalószínűtlenebb" párok is kialakulhassanak, fenntartva ezzel a genetikai sokféleséget.
2012. nov. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
a legkevésbé sem.........
2012. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mindenkinel mas de en speciell a testi teljesitmenyem ugrik meg (ne gondolj rosszra) mer celnak ra gondolok es ilyenkor mintha konnyebb a futas,jobban cselezek,erosebbet es pontosabbat igy vagyok ezzel en amolyan mini streber is vagyok zoval tudom mindig a tananyagot (meg ha nem is tanulok raa) igy en ott nemtapasztalok elonyt/hatranyt.
2012. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!