Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nokent voltal mar olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nokent voltal mar olyan helyzetbe, hogy a pasi csak huzta az agyad, de igazabol nem akart toled semmit?

Figyelt kérdés

huzta az agyad alatt a kovetkezoket ertem: bokolasok, "veletlen" erintese..

De konkretan nem lep soha semmit..


2017. máj. 10. 13:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%

nő ---- férfi

csaj --- pasi

Csak a terminológiai zűrzavarhoz.

2017. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. A mai napig nem értem mire volt ez jó. Most már "becsapásnak" érzem a szavait és az érintéseit, és haragszom rá. Ha valakitől nem akarok semmit, akkor nem mondok neki szépeket, és nem érintem állandóan meg, ráadásul olyan módon, ami a legközvetlenebb embernél is túlmegy a pusztán közvetlen határon.
2017. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát pontosan ugyan ez van velem is! és rettenetesen zavar, hogy ezt csinálja, mert ezzel azt érte el, hogy kb belehabarodtam, és az egész rossz érzés, mert rosszul esik, hogy nem akar többet. nem tudom miért csinálják ezt! és akkor mi a megoldás? szólni kéne, hogy ne kedveskedjen? ez olyan hülyén jönne ki...
2017. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, de utálom ezt a típust! Szerintem ilyet mindenki kifogott élete során minimum egyszer. El kell hajtani a fenébe. Tényleg olyan bántó, hogy hiú reményeket táplál, miközben csak játszadozik. Egyszer tisztáztam a helyzetet egy ilyen emberrel, akkor persze szánta-bánta, majd x hónap múlva mintha mi sem történt volna, kezdte előröl. Ez valami lelki fogyatékosság.
2017. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, és szerintem is lelki fogyatékosság. Velem egyébként olyan csinálja, akinek van barátnője (mint megtudtam), ezért duplán szarul esik, és ráadásul minden nap találkozunk..mert munkatársam a srác..sokszor egész délután-este rossz kedvem van miatta.
2017. máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
mármint 3-as és 5-ös vagyok:)
2017. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Na, az "enyémnek" is volt barátnője. Talán ez ebben a legocsmányabb, hogy két emberből is hülyét csinál egyszerre..
2017. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7%

Kedves Nőtársaim!

Nyilván jól tud esni,ha a férfiak kedvesek és közvetlenek velünk,ha bókolnak,flörtölgetnek,tesznek bizonyos gesztusokat felénk.Ha sütnek el poénokat,amik kicsit símogatják a lelkünket.Viszont bele gondoltatok már,hogy mi van,ha az illető egyszerűen csak kedvel,és csak fel akar vidítani?Hogy simán csak szimpatikus vagy neki,de ettől még hűséges a barátnőjéhez/társához?Hogy neki a flört az tényleg csak flört?Hogy nem feltétlenül akar kikezdeni veled,csak barátként keresi a társaságod?Van ilyen is,aki szinte mindenkivel ilyen,de nem kell komolyan venni.Csak mert tetszel neki,attól még tisztelhet is,mint ahogy a kapcsolatát.Pont ezért nincs semmi.Csak mert rá vagy kattanva valakire,nem kell végletekben gondolkodni.Persze értem én a problémát,csak mindez felesleges agyalás.Ha akarna valamit,lépne.Mondom ezt úgy,hogy nekem is tetszik ilyesmi típusú fiú a környezetemben,de meghúztuk a képzeletbeli határokat.A haver csak haver,a hülyülés csak poén.

2017. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as Nőtárs! Nyilván nem a poénkodókról és kellemesen flörtölőkről van szó.. Valszeg te még nem találkoztál ilyennel, ezért hiszed azt, hogy most felvilágosítottál a férfiak poénkodásáról.
2017. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó előtti, azért lehet érezni ki az, aki barátként keresi a társaságod és poénkodik (annak szerintem amúgy is volna annyi érzelmi intelligenciája, ha látja, hogy a másiknak ő tetszik, akkor ő maga húzza meg azt a bizonyos határt, mert nem akar kellemetlenséget semelyik irányból), és ki az aki flörtöl és konkrétan "felpiszkál". Hidd el, az a típus aki megbántott minket, annak pont ez a célja, hogy szerezzen egy "rajongót" magának.


"Viszont bele gondoltatok már,hogy mi van,ha az illető egyszerűen csak kedvel,és csak fel akar vidítani?"

Háát nem tudom. Az "enyém" ugyanezzel a címszóval írogatott elég sűrűn általában csipkelődős, flörtölős stílusban.. Volt, hogy virágot hozott. Belegondoltam abba is, ha én lennék a barátnő helyében és megtudnám milyen energiákat öl egy másik "szimpatikus" lányba, páros lábbal rúgnám ki.


Amúgy próbálom elképzelni azt az ártatlan szituációt, amire te gondolsz. Pl. mikor az 50-es kolléga úr tréfálkozik, flörtölget. Mivel az apám lehetne gondolom csak viccelődik, nem tudom komolyan venni.. de hogy őszinte legyek a vicc mögött az ilyen típus is próbál megcsókolni a céges bulin, tehát továbbra sem tudom felmenteni az ilyen embert, mert ezzel tényleg megbántja azt, aki netán belé szeret és a valódi párját is.

2017. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!