Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, ha elvárom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha elvárom, hogy a lány írjon?

Figyelt kérdés
Egy randink volt, megbeszéltünk egy második találkozót. Arra igent mondott, de azóta én kerestem 2x, ő engem nem igazán. Kíváncsi voltam keres-e, de semmi. Ennek már 4 napja.
2019. dec. 30. 18:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jogos is meg nem is.

Ne felejtsd, hogy karacsony volt, nem mindenki tolti az idejet a neten vagy a telefonjaval szorakozva.

Plusz 1 randitok volt csak, nem tudom, de szerintem eleg keves no keresne ezek utan, mert itt " meg mindig neked kell bizonyitanod" hogy erdeklodsz.


Kuldj neki egy utolso smst, es tudni fogod, hogy mi az abra. De csak egyet, es utana hagyd, hogy o keressen.


(csak pelda, az en telefonom nagyon megbizhatatlan, volt, hogy lefagyott, es nem tudtam vele mit csinalni amig le nem merult, ami tobb mint egy het volt, az aksi beepitett volt, szoval meg azzal se tudtam mit kezdeni.)

2019. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ezek a kütyük nem megbízhatók. Az a biztos, ha legalább hallod a hangját és hallod, hogy vette, amit mondtál.
2019. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem érdekled a csajt, teljesen egyértelmű.
2019. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!