Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Busz, utca meg ilyenek ez hülyeség sose az jön oda hozzád aki veled egyrangú. Hanem "Túl erős volt a szembeszél", se haja, se foga de szaga annál inkább.

Szóval tippek??

17/L


2010. júl. 20. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
hol laksz? ha gondolod küldj egy privit...17f
2010. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Balatonon egy hét a legjobb barátoddal és hajaj :)
2010. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az internetes társkeresést sem lájkolom.
2010. júl. 20. 21:55
 4/8 anonim ***** válasza:
próbáld a "vagytok elég bátrak?" topikot!
2010. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát majdnem eltaláltad. Terhes nem vagyok, de 57 kg az igen. Csúnya? Nem nem hinném. Csak nincsenek olyan férfiak a baráti körömben akik nekem bejönnek. Kicsit füves fejű kicsit tetovált kicsit rossz fiús. Igen nekem ez bejön. De Ne füvezzen és ne legyen rossz. Ennyi. :D
2010. júl. 20. 23:20
 6/8 anonim ***** válasza:

írj privit:D 17 vagyok, nem füvezek, (már) nem cigizek, ritkán iszom , és ezek a hülyeségek helyett inkább kocsikázok, robogózok, járomm az országot, csak már fél éve nincs b.nőm és mostmár jó lenne egy:(

am 198magas vagyok, 80kg

2010. júl. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja És 175 Cm a MAX magasság. Az én 158 cm-hez.. Na nekem ezért nem megy az ismerkedés.
2010. júl. 21. 01:17
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 01:17


Ha te csak 158 cm vagy, akkor neked pont magas fiú kell, hogy ha esetleg fiatok lesz, ne csesszetek ki vele, ne legyen 160 centis.


Nagyon alacsony lányok gyakran járnak igen magas fiúkkal.


Ismerkedni meg mindenhol lehet, kivéve közterület, tömegközlekedés, bőr- és nemibeteggondozó váróterme, zálogház, bíróság, szórakozóhely. Minden más hely alkalmas rá.

2010. júl. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!