Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Könnyebben tudok majd ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyebben tudok majd ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sulin kívül nem járok társaságba (szórakozó helyekre stb.).

Nincs barátom nem is volt még soha (nem vagyok ronda, mielőtt valaki azt írná). Nemsokára kapok egy kiskutyát (ugye sétáltatni kell) lehet, hogy így jobban fogok ismerkedni?


2011. nov. 4. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Azért, hogy legyen barátod, neked is kell tenned. Nem elég várni a sült galambot. Szemezés, jelzések...

De, ha jól nézel ki akkor előbb-utóbb úgyis leszólít valaki.

Bár egy kiskutya édeskevés az ismerkedéshez.

2011. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez a kutyás dolog inkább a fiúknál hatásos, én nem mennék oda egy kutyás lányhoz, hogy jajj de aranyos a kutyád:D Viszont amikor én sétálok a kutyával, akoor 10 percenként megállít egy csaj, aztán jön a beszélgetés, stb...
2011. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki akkor biztos menni fog.Hány éves vagy?
2011. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

17 vagyok.

Kutyás fiúkra gondoltam, csak azt elfelejtettem beleírni.

2011. nov. 4. 19:58
 5/9 anonim ***** válasza:
És a suliban senki nem szólított még le? Utcán se ment még oda senki hozzád?
2011. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Élőben még soha nem jött oda senki, hanem az összes facebookon írt.

Voltak már a suliból is, meg hogy láttak a buszon, meg az utcán. De ezek közül egyik sem volt szimpatikus.

2011. nov. 5. 07:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor a kinézeteddel nem lehet gond:) Mondjuk én továbbra is azt mondom, hogy kutyasétáltatás közben nem nagyon lehet ismerkedni. Egy fiú nem fog oda menni, hogy jaj de aranyos kutya:D A neked szimpatikus fiúkkal nem szoktad felvenni a szemkontaktust? Nagyobb sikerrel járnál, ha te is próbálnál nyitni, nem csak várni, hogy leszólítsanak. Például szemezés stb. 22F
2011. nov. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szivesen megismernélek, ha te is akarod.18f
2011. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szandikaaa válasza:
Miért nem jársz el szórakozó helyekre stb ??
2011. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!