Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szóval 16 éves srác vagyok és 3 hete szakítottam a barátnőmmel.Az a baj hogy nincsenek lány barátaim akik esetleg bemutatnának más lányoknak ez az utcán leszólongatós meg nem nagyon tudom hogy hogy is van pontosan.

Hogy is van ez?ilyenkor mi számít?

másrészről örülnék ha valaki mondana olyan helyeket (a kocsmán diszkón és egyéb szórakozóhelyeken kívül) ahol lehet esetleg barátilag (VAGY NEM)lányokkal ismerkedni.


2011. okt. 31. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Az utcán a legbiztosabb a segítségkérés (az egyetlen eset, mikor egy férfi ehhez folyamodhat). Keresek valamit, új vagyok erre, etc. Az első reakcióból le tudod vonni, hogy bejössz-e neki, pasija van-e, stb. Ha szabad az út, akkor meg jöhet az igazság (pl: valójában 10 éve járok erre és csak a telefonszámod érdekelne. Esetleg ezt n+1 bókkal megtoldva.)


Egyéb helyek: bárhol. Akárhol kerülhetsz olyan helyzetbe, hogy ismerkedhetsz. Ne járj azért minden nap könyvtárba, hátha egyszerre fogtok meg egy könyvet...

2011. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sikoltó ***** válasza:

2 csajt szettem fel chaten

3-t iskolában

2011. okt. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!