Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérek folyton megerősítést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérek folyton megerősítést?

Figyelt kérdés

Van 2honapja egy párom. Figyelmes, érezteti, hogy fontos vagyok.

Figyel apró dolgokra is. Mégis úgy érzem sokszor, hogy megerősítésre van szükségem.

n27


2019. dec. 30. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megerősítem.
2019. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Megerősítem, mehet tovább.



Páran még írjátok neki..

2019. dec. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mármint miben van szükséged megerősítésre, kérdező?
2019. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tőle független dolog. Önbizalomhiány. Féltékenység alapja is ez. Érdemes rá odafigyelni, és fejlesztened magadat. 🙂
2019. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszed nem vagy elég jó
2019. dec. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy elég jó vagy-e neki? Ha nem miért, miben változtass? Ha ez nem áll fenn, akkor no para.
2019. dec. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megnyugtat, hogy jó vagyok neki és szeret.

Féltékeny nem vagyok. Őnbizalomhiányos talán. A csalódások miatt bízom nehezen és bennem van ez a hülye félsz, hogy nem lesz jó.

Köszi a normális válaszokat és a megerősítést (😁) is

2019. dec. 31. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!