Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A híres emberek ezt miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A híres emberek ezt miért tagadják?

Figyelt kérdés
Egy érdekes dologra lettem figyelmes nem olyan régen. Tudom már lerágott csont a fiú és lány között lehet e csak barátság témakör de most azt vettem észre a híres emberek/influencerek pedig váltig állítják , hogy lehet és hogy jól is működik a dolog. Láttam ezzel kapcsolatban már sok ki írást/videót mondjuk Polla, Magyarósi Csaba, Sebestyén Balázstól is. Itt ezen az oldalon meg szinte mindenki azt állítja , hogy nem lehet fiú és lány között barátság

2019. dec. 31. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Tapasztalatból írom, hogy lehet barátság a két nem közt.
2019. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Nekem- hangsúlyozom, ez csak személyes vélemény- van egy elméletem erről, mégpedig az, hogy fiú és lány között max közelebbi haverság az, ami lehetséges. Gyerekkori barátság, amikor úgy nőttek fel, mint a testvérek, esetleg lehet kivétel (bár az egyik barátnőm akkor is összefeküdt párszor egy ilyen gyerekkori barátjával, szóval a tapasztalatom szerint ez sem egy bombabiztos dolog). Mély, igazán intenzív barátság szerintem akaratlanul is erősebb érzelmeket von magával. Akár egyik, akár mindkét fél részéről. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom- csomó fiúhaverom van, akikkel tök jól elbeszélgetek, simán elmegyünk kettesben programokra, szeretem őket és kb bármit meg tudunk beszélni, de mégsem olyan éjszakába nyúlóan lelkizősös, mély a kapcsolatunk, havonta 2-3x beszélünk max, néha-néha összefutunk leginkább társaságon belül, és így ennyi. Szerintem ennél szorosabb kapcsolatnál már akaratlanul is feltámadnak nem kifejezetten baráti érzések, mégpedig azért, mert nagyon megnyíltok a másiknak, sebezhető oldalatokat is mutatjátok, egyszerűen az már sokkal intimebb annál, hogy az ellenkező nemet ne érintse mélyen.

Szóval szerintem haverság minden gond nélkül, de intenzív barátság nem annyira lehet. De kinek mi, talán ez alkati kérdés is, én pl nem tudnám jól kezelni a nagyon közeli fiúbarátokat, amikor próbálkoztam vele, akkor is valaki sérült mindig, szóval inkább megtartom az egészséges távolságot.

2019. dec. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Pedig létezik, nekem is vannak és működik.
2019. dec. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Az igazi barátaim mind férfiak, a férjem meg csupa nővel van igazán jóban. Nem vagyok sem celeb, sem influencer. 😊
2019. dec. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 he84 ***** válasza:
100%
Én is tapasztalatból tudom, hogy igenis létezik.
2020. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Noname senkiként írom le én is, hogy lehetséges, akár éjszakába nyúló lelkizések szintjén is, függetlenül attól, hogy tényleg jóval ritkább, mint az egymásba habarodós/egyoldalú szerelembe átbillenő esetek.
2020. jan. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1, A híres emberek nem tagadják, hanem elmondják a véleményüket. És nincs mit tagadniuk.

2, Általában itt is az emberek fele lazán elfogadja, hogy létezik férfi és nő között barátság. 1-2 emberke nem, akiknek alapevően elég gyengék a szociális képességeik.

3, Mivel jó páran tanúsíthatják, hogy létezik férfi és nő között barátság, ezért létezik, egyesek beszűkült véleményétől függetlenül.

2020. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!