Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól csinálom? Tényleg ez kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól csinálom? Tényleg ez kell nekik?

Figyelt kérdés
Alapjában véve egy rendes srác vagyok/voltam. Ez az énem nem vált be a lányoknál, senkinek sem kellettem, akinek meg igen, az is átvert, és dobott két hét után. 19 évesen elegem lett ebből, és elhatároztam, hogy véget vetek ennek, változtatni fogok. Felvettem egy laza, nagyképű szerepet, diszkóba járok, iszom, dohányzom, divatos cuccokban járok, menő a frizurám. Így már azért több sikerem van, mint előtte, mikor görcsösen mentem a bulikba, hogy "na most nekem mindenáron csaj kell". Most leszarom, ha nem jön össze, ha meg összejön, akkor örülök neki. Úgy megyek oda, hogy jól érezzem magam, nem pedig azzal a céllal, hogy mindenáron becsajozzak, aztán lesz ami lesz. Azért lássuk be, az én célcsoportomnak (16-18 éves lányok) ez kell, egy laza, nemtörődöm, léhűtő csávó. A jófiúk nem játszanak, ezért is kellett változnom. Igazam van?
2010. júl. 20. 22:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
És mik a céljaid?
2010. júl. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Rövidtávon minél több lánnyal megismerkedni, összejönni. Hosszútávon pedig megtalálni azt a lányt, aki illik hozzám, és aki előtt bátran vállalhatom a valódi énemet.
2010. júl. 20. 22:27
 3/17 anonim ***** válasza:
Az AIDS hordozó nőstényeknek igen.
2010. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Sajnos ez kell nekik.

De 22:26-nak egyébként igaza van

2010. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nekem nem ez kell..
2010. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
akkor én meg ribanc leszek, ez kell nektek??
2010. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Azért kicsit irigylem a fiúkat :)

Szerintem a kisugárzás miatt fontos, hogy legyen egy "laza" külsőd, de a belsődön csak magad miatt változtass, ha nem megy, akkor ne erőltesd. A diszkókban pedig ne próbálj komoly kapcsolatra méltó lányt találni, járj koncertekre, fesztiválokra inkább :) 16/L

2010. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
"Inkább utáljanak azért, aki vagyok, mint szeressenek azért, aki nem."
2010. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
de ha megjátszod magad, h teljesük majd a hosszútávú terved? sztem esélytelen, mert nem azok a lányok fognak megtalálni, hanem akiknek a nagyképűek tetszenek....de ha kedves, aranyos, szerény fiú vagy, akkor vszeg nem is ilyen típusút keresel hosszútávra....nem?
2010. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

p*nát keresel vagy nőt? rövidtávú terveidnek megfelel, a hosszutávuakat kilövi.

egy értelmesebb nő észreveszi ha megjátszod magad neki, és egy értelmesebb nőnek nem jön be egy olyan pasi aki azért játssza meg magát h minél többet megdugjon.

azzal a részével egyetértek, hogy ne görcsösen menj bulizni. sz*rd le, ez jó taktik. ha összejön összejön, ha nem nem. de ez elfér a mellett hogy önmagad legyél.

2010. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!