Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a rendőrök hová...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a rendőrök hová járhatnak szórakozni, ha úgymond "szabad" nekik? Mert rendőrt akarok magamnak.

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni, hogy a rendőrök általában hová járnak szórakozni, mert rá vagyok kattanva a rendőrökre!

Nem az egyenruhára, a rendőrökre. =) Én is az szerettem volna lenni, de nem jött össze, de nagyon tisztelem őket, és annyira szeretnék egy ilyen férfit. =)

De nem szeretnék tippeket kapni a különböző bűntettekre, szóval normális válaszokat kérek. =)

Ők vajon milyen helyekre járnak? Mehetnek olyan szórakozóhelyekre, mint minden más, átlagember?

19 vagyok.


2011. nov. 3. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Közúti ellenőrzésnél próbálkozz Zsanettka...:D
2011. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Big Boss ***** válasza:
CORONITA...
2011. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Rokonom rendőr, oda megy, ahova akar. Ha nincs szolgálatban, akkor olyan mit akárki más. Bár én soha nem barátkoznék rendőr nővel, a végén még megtudná, hogy nincs jogsim és megbüntetne:D
2011. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Akárhová. Civilben miért ne mehetnének szórakozni? :)

Csak így nem ismered fel őket, elvégre mégsem kérdezhetsz meg mindenkit, hogy "elnézést uram, maga rendőr?" :D

Hol laksz egyébként?

2011. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Big Boss, te hol laksz?

Gondolom Coronita nevű disco vagy pub, vagy nem tudom milyen hely ez elég sok városban van :D

2011. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igazából nálunk egyetemes gólyatáborba betévedt két rendőr...az egyik a dombról gurult le,olyan részeg volt,szóval nekem ilyen tapasztalataim vannak bulizó rendőrökkel(nem általánosításként írtam,csak az a kettő ilyen volt)...amúgy szerintem ugyanúgy bulizhatnak,mint mások...
2011. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Budapest =)
2011. nov. 3. 21:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Volt már rendőr pasim,dokkba is voltunk párszor,de kb mindenfelé.Pubokba,szórakozóhelyeken...
2011. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Big Boss ***** válasza:
akkor tuti CORO xd
2011. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én személyszerint sztriptizbárba járok és a kedvencem a tizenéves tinifiúk akik beöltöznek rabruhába vagy prostinak és szétkúrom a feszes kis valagát a gumibotommal. De forditva is lehet az utóbbit...
2011. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!