Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól csinálom? Tényleg ez kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól csinálom? Tényleg ez kell nekik?

Figyelt kérdés
Alapjában véve egy rendes srác vagyok/voltam. Ez az énem nem vált be a lányoknál, senkinek sem kellettem, akinek meg igen, az is átvert, és dobott két hét után. 19 évesen elegem lett ebből, és elhatároztam, hogy véget vetek ennek, változtatni fogok. Felvettem egy laza, nagyképű szerepet, diszkóba járok, iszom, dohányzom, divatos cuccokban járok, menő a frizurám. Így már azért több sikerem van, mint előtte, mikor görcsösen mentem a bulikba, hogy "na most nekem mindenáron csaj kell". Most leszarom, ha nem jön össze, ha meg összejön, akkor örülök neki. Úgy megyek oda, hogy jól érezzem magam, nem pedig azzal a céllal, hogy mindenáron becsajozzak, aztán lesz ami lesz. Azért lássuk be, az én célcsoportomnak (16-18 éves lányok) ez kell, egy laza, nemtörődöm, léhűtő csávó. A jófiúk nem játszanak, ezért is kellett változnom. Igazam van?
2010. júl. 20. 22:24
1 2
 11/17 anonim válasza:

az a baj, h nekünk nőknek nem a "rosszfiúk" kellenek de nem is a "jófiúk" meg kéne találni az arany középutat... jelenleg az a helyzet, h aki odajön az ember lányához az "én vagyok a faszagyerek" típus (illetve ezek szerint annak adja ki magát), viszont a nőknek kell az érzés h fontosak, foglalkozik velük valaki, ő az egyetlen stb, amit ált egy ilyen srácból nem nézek ki, és nem is veszem komolyan, míg a másik véglet akik meg kezdeményezni sem mernek...mit kezdjek velük? menjek oda és akkor máris én vagyok a ribanc, vagy nézzek ki bambán a fejemből, és megint nem működik a gép...

ááá nem egyszerű...

20L

2010. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az egészet rosszul teszed, amit csinálsz.Feladtad azt aki vagy, nem vagy önmagad, csak egy szerepet játszol, magadra erőlteted.Ismerek valakit, aki ugyan ezt csinálta és úgy gondolom rosszul tette.Egy rendes és normális srác volt, semmi extra.Nekem pont az tetszett benne, nagyon is.De hétről hétre megváltozott és más ember lett, nem az akit kedveltem, megváltoztatta az egész és rossz irányba, elkezdett taszítani.Attól függ milyen lányt keresel, valakinek az átlagos srácok jönnek be, valakinek meg akik a hmcs-k.Szerintem az a legfontosabb hogy add önmagad.

L18

2010. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Igen is, meg nem is. itt egy idézet, ebben minden benne van:


Mi, nők, annyira bele tudjuk képzelni, magyarázni hihetetlen alakokba a fantáziát. (...) Lássuk be, a rosszfiúkra bukunk. A csibészekre, ebadtákra. Akik sosem javulnak meg, de mindig ebben bízunk. Mindig átvernek, így sajnos sosem unalmasak. Á, dehogy változnak! Kicsit még meg is aláznak. Várni kell rájuk. Nem jelentkeznek annyiszor, hogy elegünk legyen belőlük. Stratégiájuk kipróbált, kidolgozott. Csókjuk kábító, begyakorolt. Ők azok, akikért élni-halni kell. Akikért biológiai bombánk robban. Akiket kerülünk, mégis mindig beléjük botlunk. Ha választani kell, őket választjuk. A jófiúk nem mozdítanak ki pályánk egyensúlyából. Velük nincs is mit megbánni. Ilyet szeretnénk, de nem ilyet akarunk. Legalábbis nem készen. Szóval, rossz legyen, amikor elszédít, de aztán jó legyen a hatásunkra. És maradjon is olyan, hogy a többi nőre már ne legyen hatással. Esküszöm, nem értem magunkat. Csoda, hogy szegény jófiúk belerokkannak a próbálkozásba? A rosszak nem, mert ők nem is akarnak érteni minket. Csak mi őket. Ördögi kör ez.

2010. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Rövidtávon minél több lánnyal megismerkedni, összejönni. Hosszútávon pedig megtalálni azt a lányt, aki illik hozzám, és aki előtt bátran vállalhatom a valódi énemet.


Te agyas gyerek! Szerinted ha így ismer meg majd utána megvillantod a valódi énedet, nem fog hanyatt homlok menekülni és nem fogja úgy érezni, hogy átverted?

Nagyon lassan, de nekem leesett egy bombázó csajszi.

Hatalmas mell, jó alak, olyan mosoly és szemek hogy beleszédülsz, sportol és olyan a hasa, hajlékony is, igazi dögös bombanő. Én meg egy kövér sz.gép guru vagyok.

ÉS tudod mi a legszebb???

Szeret. Magamért, amilyen vagyok, és nem akar megváltoztatni.

Talán ezen gondolkozz el.

2010. júl. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

hát már nem azrét de azt irtad megtalálni a lányt akivel hosszútávon

namr most örökké nem tudod megjátszani magad

és lehet lenne oylan lány, akinek normális kell, te meg nem adod az igazi valód kül ezeke atulajdonságok csaka hüyler libáknak jönnek be

ugyh hülye vagy

2010. júl. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Na szép... szóvl egy jófiúból egy troger f*sz lett? Szerintem így nem fogsz kelleni senkinek... Legalábbis nekem nem kellenél. Rossz irányba haladsz, nagyon. Remélem a következők a tetoválások az egész testen, piercingek, és fültágítók lesznek. Sok sikert! A szüleid biztosan büszklék lehetnek rád... F*szfej.
2010. júl. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Még magadat is megcsalod ember... Fűben-fában orvosság, mi?
2010. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!