Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Friss párkapcsolat, tanácstala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss párkapcsolat, tanácstalan vagyok?!? 30/L

Figyelt kérdés
Két hónapja megismerkedtem Badoon egy sráccal, 31 éves. Találkoztunk, és azóta is heti szinten általában 1 éjszakát nála töltök, vagy ő nálam. Azért csak ennyit, mert van köztünk 40 km, őt oda köti az élete, munkahely, engem ide, van egy 8 éves gyermekem, még nem találkoztak, nyilván tisztában van vele, hogy én nem tudok olyan könnyen "mozogni", mint ő. Tegnap felmerült a szilveszterezés kérdése, a haverjaival tölti... Mondta, hogy gondolt rá hogy megkérdez róla, van-e kedvem hozzá(juk) csatlakozni, de végül elvetette... Augusztusban ért véget egy 6 évig tartó párkapcsolata, a lány zárta le. Tegnap nagy nehezen azt is kibökte, hogy ő úgy érzi ezt még nem heverte ki... Látott rá esélyt, hogy egy új kapcsolat segíthet könnyebben átlendülni a régin, és azt is mondta, hogy megkedvelt. Kedvelem én is, nem mondom, hogy fülig szerelmes vagyok, de azt hiszem tudnék... Hosszú idő után érzek most erre képességet magamban, de ez a tegnapi beszélgetés eléggé lélekölő volt nekem... Úgy beszéltük meg, hogy ő szeretne még velem találkozni, így megegyeztünk, hogy holnap eljön... Mit tehetnék én, hogy ez a kapcsolat működőképes lehessen esetleg és segítsek neki túllendülni a nyár végi szakításon? Köszönöm, ha érdemben hozzászóltok.
2019. dec. 31. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Eh csak egy kifogás volt. Fektet még pár hétig, aztán tovább fog állni. Csak most szólt, hogy majd ne lepődj meg.
2019. dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb,ha nem csinálsz semmit,maradj természetes,ha ki kell,hogy alakuljon valami,ki fog alakulni.A legrosszabb az lenne,ha erőltetnéd a témát, vagy ha rànyomulnál.Én úgy tennék,mintha meg sem történt volna az a beszélgetés.Nem jó úgy kapcsolatot kezdeni,hogy az előzőt még nem heverte ki,mert te fogsz bűnhődni azokért a dolgokért,amit az előző barátnője okozott neki.Remèlem érthetően fogalmaztam.
2019. dec. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. Hidd el, nem lepődök már meg semmin...

2. Köszönöm, valami hasonló gondolataim vannak, értem, hogy több együtt töltött időt is szeretne, mert így nem tud hová tenni, hogy én mit szeretnék, hogy kb hetente 1 napot vagyunk együtt, és megérti, hogy én nem vagyok olyan helyzetben, mint ő... de azt gondolom őszintén mondta, hogy ő nem futó kalandra gondolt.

2019. dec. 31. 18:16
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

30 évesen nem lány vagy, pláne egy 8 éves gyerekkel a puttonyban. A hapsi sem srác 31 évesen, hanem minimum férfi.


Ilyen alapon a 76 éves nagyim ragyogó tinicsaj.

2019. dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyit tehetsz, hogy nem teszel semmi! Viselkedj vele ugyanúgy, ahogy eddig is. Talán a türelem rózsát terem.
2019. dec. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
2 hónap amúgy még semmi, hagyj neki időt!
2019. dec. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
En hagynam. Elhiszem, hogy le vagy lombozva, de neked ez a pasi nem palya.
2019. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#3, " de azt gondolom őszintén mondta, hogy ő nem futó kalandra gondolt." - lehet, hogy nem futó kalandra gondolt, de másra (most) nem képes.

Ne kalkulálj már vele.

2019. dec. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!