Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebookon vagy Instagramnon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon vagy Instagramnon jobb lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem járok bulizni, így kötöttebbek a lehetőségek, illetve rendes párkapcsolat lenne a cél.


23/F



2019. dec. 28. 11:32
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Kicsit elírtam: *Instagrammon lett volna :D
2019. dec. 28. 11:34
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból tiltom, aki ismeretlenül rám ír.
2019. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Élőben, személyesen. Koncertek, kiállítások, boltok, sportpályák, vagy utcán pl kutya sétáltatás közben.

Nagyon szívesen!

2019. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem reagálok rá. Ezek az oldalak nem erre valók. Regisztrálj társkeresőre.
2019. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A való életben.
2019. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De az mennyivel jobb, ha ismeretlenül leszólítok valakit az utcán? Az is kéretlen, akárcsak az FB és sokan azt se díjjazzák..
2019. dec. 28. 11:39
 7/20 A kérdező kommentje:
A tárakeresők nem érnek semmit, idáig szinte majdnem minden platformon tudtam beszélgetni meg ismerkedni rendesen, kivéve ott. Pedig nem nézek ki rosszul se.
2019. dec. 28. 11:41
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
Egyiken se. Ezeken főleg az elszállt szelfihercegnő nárcisztikusokkal találkozhatsz
2019. dec. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Utcán ne szólítgass le senkit, hacsak nem kaptál a lánytól olyan jeleket, hogy örülne ha esetleg odamennél.


Facebook-on csak akkor írj, ha visszajelölt a csaj.

Akkor lehet szimpatikus vagy neki.

De ott is személyes találkozás dönt.


Még mindig a személyes ismerkedés a legjobb opció.

2019. dec. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%

Élőben. Nem válaszolnék se fbon, se instán.

Nem csak buliban lehet.

Egyetemen, előadás előtt szóba elegyedsz valakivel. Bocsi, szabad ez a hely? Nem tudod, hol vegyek jegyzetet, te miből tanulsz, stb találj ki valamit.

Hosszabb vonat/busz út.

Ebédelsz egy menüs helyen és tele van a hely, szintén megkérdezed szabad-e a hely, jó étvágyat, mit eszel, én is olyat kérnék, nagyon jól néz ki (az étel), a kedvencem, stb.

Odaszalad a kutya hozzád, de aranyos! Hogy hívják, mennyi idős, megsimogathatom? Nekem is van [mesélsz róla], nekem sajnos nincs, pedig mennyire szeretem a kutyákat.

Ha úgy alakul, hogy jót beszélgettek, akkor máskor is ebédelünk együtt/felhívhatlak valamikor?

Ha utcán szólítasz le valakit, akkor sem úgy, hogy "Szia, nagyon tetszel, nincs kedved ismerkedni?", hanem, hogy bocsi nem xy vag? Nem láttalak *valahol*? Nem? Ó, bocsi, akkor összetévesztettelek valakivel. De ha így alakult, nincs kedved meginni egs kávét?


A lényeg, hogy finoman kell közelíteni, nem tolakodóan, hogy te ISMERKEDNI AKARSZ. Ne potenciális partnerként, hanem másik emberi lényként kezeld. Könnyed "small talk" kezdésnek. A reakcióját kell figyelni, hogy vevő a társaságodra vagy sem. Egy vadidegennel való találkozáskor a külső, a modor, a kisugárzás alapján vonnak le következtetést az emberek, illetve döntik el, hogy szimpatikus - e a másik, avagy sem, nem igaz?

Azt mondják a szerelmet nem lehet erőltetni, majd jön. Ennek szellemében írtam, hogy csak lazán szóba áll lányokkal, nyitott szemmel kell járni, egyszer csak lesz valami.

2019. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!