Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az h a pasik vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h a pasik vagy nem mernek kezdeményezni, vagy öntelt, felfuvalkodott hólyagok?

Figyelt kérdés
kicsit lehetne árnyaltabban is fogalmazni, de a lényegen nem változtatna semmit se...
2010. júl. 20. 22:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

5:56


Mondanám, hogy az a legegyszerűbb ha keresel mást, de ha csak ilyet meg bunkót sikerül kifognod...:/

2010. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ö hát ő én leginkább azért nem merek kezdeményezni mert elég sokszor beszoptam :S és ha pl néz egy csaj akkor én rendszerint hátranézek h vajon ki lehet mögöttem nem hiszem h engem néz :D de néha azért próbálkozok több de inkább kevesebb sikerrel :D 21 /f
2010. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
de olyan nehéz egy kis határozottságot mutatni? :$ ááá lehet h nekem nagyok az igényeim, és velem van a baj...
2010. júl. 25. 19:18
 14/16 anonim ***** válasza:

18:33

Ismerős, én is mindig azt hiszem van mögöttem valaki:P


19:18

Képtelen vagyok határozott lenni. Ilyen esetekben egy másik személyiség jön elő nálam. Meg nehezen tudnám elképzelni, hogy bárkinek is tetszenék.


21F

2010. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azért nem mernek mert ahogy a lányok is, ők is félnek a visszautasítástól. Nekemmindig azt mondta anyukám, hogy nehogy már egy csaj menjen oda a pasihoz, ha nem jönnek hozzád akkor szard le őket. De engem már nem érdekel csaj létemre kezdeményezek. Mindig az van, hogy látom megakar csókolni de nem mer, jó még várok kicsit adok neki időt, hogy erőt gyűjtsön. Aztán mondom a pi.csába és lesmárolom. Aztán bezzeg már nem tudnak leállni és a többi dologba ők kezdeményeznek. Nekem mindig ez a tapasztalatom. l/18
2010. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Na végre egy csaj akinek nem mosták át az agyát (de látom azért próbálkozott a muter :D ). Ez a helyes hozzáállás. Ezzzel persze nem azt mondom hogy a csajok vegyék át a kezdeményezést, de miért ne kezdeményezhetnének ők is.
2010. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!