Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz érzés ha egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz érzés ha egy férfinak előttem hosszu kapcsolata volt. Csak en vagyok így ezzel? 20/L

Figyelt kérdés

Nekem a velem egy idosok nem tetszenek.

Egy 30 eves ferfi tetszik, es nekem nem volt még kapcsolatom. Nem rég tudtam meg hogy neki volt egy 5 éves kapcsolata aminek nem tudom mikor lett vége de kb 1 év körül.

Engem ez nagyon zavar, es rossz erzes de lehet hogy csak azert mert ugye nekem még nem volt senkim es ha mett volna nem zavarna....nem tudom.

5 évig egyutt volt valakivel, ez szamomra nagyon rossz erzes.

Mondjuk ő nem csak tetszik, ez mar több.

Ez normalis hogy ezt erzem?


2020. jan. 1. 23:06
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld elhessegetni ez a gondolatot, mielőtt beeszi magát az agyadba. Nettó hülyeség.


Beszélgess inkább azzal a harmincas pasassal, szórakozzatok, éljétek meg a mát.

2020. jan. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
22 éves lány vagyok, első kapcsolatom, és a 28 éves kedvesemnek 6 éves kapcsolata volt előttem. Egyáltalan nem rossz érzés, sőt, bizonyos szempontból még örülök is neki, megmutatja hogy komoly, megbízható, felelősségteljes férfi, akivel lehet tervezni, ami nekem nagyon fontos. Nagyon szeret és soha nem hasonlót máshoz.
2020. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En nem tudom így felfogni sajnos.
2020. jan. 1. 23:14
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Akkor keress partnert a frusztrált aggsuüzek között, vagy hagyj fel a társkereséssel.
2020. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Nem jó sem a fiatal sem az idős, sehogy nem jó semmi.

Itt tuti találsz 30 éves szüzeket. Próbálkozz. Bár gondolom azokkal meg vagy az lesz a baj, hogy szüzek vagy csak nem tetszenek.

2020. jan. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Normális, hisz tapasztalatlan vagy, az ember nem attól nő fel, mert az évei elérnek valamekkora számot. Ahhoz tapasztalni kell, érni és érezni. Máskülönben nem megy. Hova tovább nekem ez inkább kifogásnak tűnik. Ami szintén teljesen normális, szintén az előző okból kifolyólag.

Elmondom őszintén és röviden: Ne gondolkodj és ne keress kifogásokat, hanem vágj bele. Nem lesz ideális pillanat, ideális jelölt vagy helyzet. Ilyen nem létezik. Minden elhatározás kérdése. Ha azt várnák az emberek, hogy minden klappoljon.. Nem lennénk 7 milliárdan.

2020. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!