Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, van köztetek olyan, akinek úgy lett kapcsolata, hogy valamilyen régimódi udvarlási módszerrel (szerelmes vers, szerenád) hódították meg?

Figyelt kérdés

2017. okt. 16. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szerelmes vers vagy szerenád nem elég ahhoz, hogy valakit meghódíts, viszont bizonyos romantikus nők lelkére kedvezően hathat az érintett férfival kapcsolatban egy ilyen produkció.
2017. okt. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a párom írt többször szerelmes levelet és azt imádtam, de a szavak nem elegek ahhoz, hogy valakivel összejöjjek, ő is már azután írta, hogy egy pár lettünk
2017. okt. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Az úgy már más, ha azután írta, hogy összejöttetek. Sokan kényelmesednek el, miután "meglett a nő", a párod viszont szem előtt tartotta, hogy egy nőt újra és újra meg kell hódítani.
2017. okt. 16. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Rám nagyon pozitív hatást gyakorolt,amikor a barátom az első randinkon nekiállt keringozni velem. Nagyon romantikus volt, akkor csókolt meg először. Egyébként nem hagytam volna a csókot.
2017. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az ilyesmiket. Versből _maximum_ azok tetszettek, amik inkább elmélkedősek voltak az életről, a szerelmes verseket nem bírom. A szerenád meg inkább nevetséges lenne, az maximum kapcsolatban poénnak jó. Ez van, nem vagyok ilyen régimódian romantikus típus. Egy normális beszélgetést egy kávé felett jobban értékelek.
2017. okt. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!