Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányszor beszéltek a párotokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor beszéltek a párotokkal naponta?

Figyelt kérdés

Amikor nem találkoztok, hányszor beszéltek?

Itt most telefonra, messengerre, mindenre gondolok.


Napi 1x vagy 2x?

Mennyi időt?


Én a párommal reggel is meg este is de azon gondolkodok, hogy elég lenne este is mert reggel nagyon el tud menni vele az idő.


2020. jan. 2. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincs párom
2020. jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

Reggel este alap pár szó, elköszönés. Napközben változó, van amikor kb 2 óránként írunk, van hogy pl 5 órán keresztül semmi,pláne ha én délután dolgozom.

N27

2020. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Amíg nem éltünk együtt, addig napi 20-25 kisebb-nagyobb üzi, vagy legalább egy vigyor.

Utána már kevesebb.

De, ha sajnálod rá az időt, hát ne pazarold ilyesmikre!

2020. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A legjobban az húz fel, mikor elmegy közbe 10 percre de nem is mondja meg. Meg már kezd nekem unalmas lenni egy-másfél órát reggelente írogatással tölteni. Főleg most, hogy vizsgáim vannak. Meg én gyorsan gépelek, ő dupla annyi idő alatt és nekem ehhez nincs türelmem.

Meg nem is látom sok értelmét minden nap reggel beszélni.

Vagy nem is tudom de mindegy.

2020. jan. 2. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Amíg nem éltünk együtt: reggel 1-1 sms, nappal, ha történt vmi érdekes, délben telefon, délután találkoztunk, este még sms v telefon.

Házasként gyerek nélkül csak ha történt vmi érdekes, illetve délben telefon.

Gyerekekkel: ugyanaz, plusz egyszer beszélünk reggel is telefonon, amikor kelnek a gyerekek, mert mindig hiányolják apát a hétköznapokon. 😊

2020. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Egész nap fáraszt mióta itthon vagyok, írkàlja mindig a hülyeségèt, hogy épp mit mondott neki anyuci, vagy, hogy milyen új baromságra költötte a pénzèt megint. Kezd elegem lenni belőle nagyon, szóval nem is beszélünk telefonon, mert már csak befeszít minden szava, viszont van bennem annyi, hogy ne facebookon szakítsak vele, vagy sms-ben, hanem személyesen.
2020. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!