Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudik nekem? Vagy van benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesekkel teli kérdése:

Hazudik nekem? Vagy van benne realitas?

Figyelt kérdés

Sziasztok

felvazolom a helyzetet, van egy srac akivel ismerkedem egy ideje, es mar elegge komolyra fordultak a dolgok kozottunk, de nem reg kiderult, hogy fent van az egyik tarkereso oldalon/appon. (Badoo) En ezt szova is tettem neki, de azt mondta, hogy mar tobb eve regisztralt, es nem hasznalja, megkerdeztem tole, hogy akkor olykor-olykor miert jelzi azt, hogy elerheto/online van az appon belul (baratnoim szoktak latni) o ezt azzal magyarazta, hogy mivel laptopra van neki lementve, illetve azon belul regisztralt, mikor hasznalja a laptopjat automatikusan bejelentkezik, es ezert van ez az egesz. Nos szerintetek ez igaz, en nem vagyok jartas a dologban. Ezert is a kerdes.

Hogyan mukodik ez?



2020. jan. 2. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem mindig pontos az elérhetőségi státusz jelzése, de ha jelzi, akkor fenn van. Lehet csak pár percet, de igen. Amúgy nem kell ennek nagy jelentőséget tulajdonítani.
2020. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de ezek afféle közösségi oldalak is, úgy olvasgatjuk őket, mint régen az újságot. Ha hirtelen regisztrálna 5 helyre, akkor keresne párt.

Leiratkozni csak úgy fog, ha ő úgy érzi, hogy ez akadályozza a kapcsolatát, és már végleg révbe ért.

2020. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Akkor is nagyon bant a dolog,mert igy ugy erzem,hogy addig vagyok jo neki,amig nincs jobb,ha nincs lo jo a szamar is alapon..

mikozben azt mondja,hogy engem akar,be akar engedni a szivebe,csak ahhoz tennem is kellene..szoval eleg ellentmondasos szerintem a dolog,vagy csak nekem bonyolult..

2020. jan. 2. 14:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Én óvatos lennék. Talán csak jó neki most így, lazán, ha érted...
2020. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amikor megtaláltam az igazit, én is kiregeltem .. ahonnan tudtam. De vagy 2-3 megmaradt, mert túl körülményes volt, nem tudtam a jelszót, vagy az a mailcím megszűnt. Nem olyan egyszerű.

De a laptooról kiirtható a nyoma is.

Mikori kép van fenn?


De engem jobban aggaszt az a mentalitás, hogy szedd össze magad, ki kell őt érdemelni??

2020. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Friss kepek is vannak fent a profiljan..hivatalosan meg nem vagyunk egyutt,szoval nem is nagyon kerhetnem szamon ot,de en ezt akkor sem tennem meg vele forditott helyzetben,es meg o szeretne azt ha valtoznek,nem is ertem..normal esetben mar reg lezartam volna ezt,de nem megy,igazsag szerint ugy erzem szerelmes vagyok..

Basszus milyen jo erzes igy nyiltan "beszelni" errol.."meghallgatni a kulso szemlelok velemenyet is errol az egeszrol

Koszonom az eddigi valaszokat,megjegyzeseket!

2020. jan. 2. 22:02
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Hát azt hiszem, ezt első sorban magaddal kel most megbeszélned. Van egy szitu, amiben te más mélyebben benne vagy, ő még nem.

Éld meg magadban a szerelmet és gondolkodj, mire vágysz. Talán csak heteitek vannak együtt.

De pár hónapon belül fordulat is bekövetkezhet.

2020. jan. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#6, ha nem régi képekkel van fenn, akkor frissíti az adatlapját, neked még hazudik.

Szóval lassan a testtel!- vagy inkább sehogy.

2020. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Oke, hogy a kerdes regi. Nem kerdes, folyamatosan hasznalja. Nagyon olcso magyarazatok ezek. Barmikor torolheto, ujra lehet regisztralni, ghost modban nem lathatonak lenni, vagy csak szimplan offline. Olyat mutathat online-nak, aki mondjuk 28 perce meg online volt. Mert chatelt vagy nezelodott. Sokan csak chatelnek, de azert nem az idojarasrol, hanem onkielegites kozben erotikus kepeket valtanak. Ez van.
2020. ápr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van regisztrációm, de nem használom, így nem is jelzi, hogy fenn vagyok. Akinél jelzi, az fenn is van.


Ha ez nem tetszik, akkor szerintem töröltesd vele, legfeljebb majd regisztrál álnéven:)

2020. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!