Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak magammal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak magammal ha utálom magam egy szakítás óta?

Figyelt kérdés
Eddig se szerettem magam, de ezt az önutálatot felerősítette bennem egy szakítás, velem szakítottak. Csalódott vagyok, amiért senkinek se vagyok elég jó. Utálom azt hogy egy két lábon járó szerencsétlenség vagyok akinek az életben szinte semmi szerencséje nincs. Gyerekkoromtól kezdve létezik ez bennem, mikor valaki beszólt, kigúnyolt az iskolában is mindig magamra vettem, és azt gondoltam hogy van benne valami. Sose voltam elégedett magammal, másokat mindig különbnek láttam magamtól.
2020. jan. 2. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Mert nem mindegy. Én úgy látom hogy fiúknak ngyon nehéz kapcsolatot kialakítani mert a lányoknak akkora nagyok ez az elvárásaik amekkora magas a Burdzs Kalifa. Ha lány vagy akkor bármilyen srácot megkaphatsz mert a srácoknak már az mindegy hogy hogyan néz ki a lány csak legyen valaki mellettük. Amúgy én is kb. az vagyok amit leírtál csak én nem voltam soha kapcsolatban és srác vagyok.
2020. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gyerekkori dolog, elégedetlenség, szerencsétlenség érzete stimm. Bár úgymond "normális" szakítások után sose éreztem ezt. És amióta ezt érzem nem is szakítás volt, mert nem volt kapcsolat, de úgy érzem hogy ismerkedős szakasz után elég durván elküldtek, bár lehet neki nem tűnt fel hogy mennyire is lerombolja az önbecsülésem és mekkora fájdalmat okoz azokkal amiket mond. Pontosabban lehet hogy feltűnt neki, mert még rá is mutatott hogy "neked ez fáj", hát kösz, mintha magamtól nem vettem volna észre, másrészt hogy lehet valaki ennyire rideg és kegyetlen hogy direkt rámutat, csakhogy még jobban fájjon?


Azóta enyhült az utálom magam érzés, de még mindig nem hiszem el hogy bárkinek is jó lennék így ahogy. Gondolom az eltelt idő segített, valamint talán önfejlesztést, új célok kitűzését és teljesítését tudom ajánlani, hogy legyen sikerélményed. Legyél sokat barátokkal, családdal, vedd körbe magad olyan emberekkel akik szeretnek.

2020. jan. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!