Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 7 ev utan ez normalis? Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 ev utan ez normalis? Vajon ugyanennyi ido kell mint egy normalis szakitas utan?

Figyelt kérdés
5 evig voltunk egyutt mint egy par utana lenyegeben mar csak baratok voltunk. Kapcsolatkent nem mukodott de mar baratkent se mert a volt baratom tobbet szeretett volna. Utoljara amikor lefekudtem vele (1,5 evvel ezelott) tudatosult bennem, hogy tenyleg parkapcsolatkent nem tudok ra tekinteni. Szex kozben olyan erzesem volt mintha megakarnek fulladni ki kellett mennem es szoszerint elkezdtem sirni, zokogtam es nem is birtam abba hagyni. Ekkor ertettem meg. O se nagyon ismerkedett en se. De az evek annyira osszehoztak minket, hogy szinte mar csaladtagga valt szamomra, csak nem ugy ahogy o azt szerette volna. Most elmondta hogy ismerkedik es szeretne lezarni. Persze ertheto! Megis most ugy erzem elvesztettem. Pedig szeretnem boldognak latni oszinten!! De megis zavar, hogy a mindennapos talalkozoknak vege, az orakig tarto beszelgeteseknek is, joban rosszban ott voltunk egymas mellett. Megis kimult a szeretet es atalakult olyanna mint a testveri szeretet. Ne haragudjatok remelem ertitek, nem igazan tudtam sose megfogalmazni mi van.. szoval vege lett ennek a valaminek es nehez lesz ezt feldolgozni?
2019. dec. 12. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én véleményem az, hogy így a legjobb!

A párkapcsolat egyik alapköve a szex, és ha ez benned ilyen reakciót vált ki, akkor ez a legjobb ami történhetett veletek!

Persze mint embert szereted, és hiányzik...

Ilyenkor megmaradhat egy amolyan ex-baráti viszony, de csak akkor ha már egyikőtök sem érez a másik iránt többet, amennyiben valamelyik fél még érez, akkor sajnos várni kell míg ez elmúlik, és utána újra lehet szó a barátságról.

Mert ha vannak még érzelmek akkor a barátság nem fog működni, és végképp elveszted!

Tehát igen, még időbe fog telni, mire megemészted, de hidd el így a legjobb.


33/F

2019. dec. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ti tulajdonképpen most szakítotok, bármilyen furcsán is hangzik. Biztos, hogy nehéz lesz, de jobb mindkettőtöknek, ha elengeditek egymást, hogy nyitni tudjatok mások felé!
2019. dec. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen. De remelem jobb lesz igy, mert sajnalom hogy nem tudtam szeretni..
2019. dec. 12. 11:41
 4/4 A kérdező kommentje:
Marmint mint parkapcsolat
2019. dec. 12. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!