Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől ilyen szexisek a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől ilyen szexisek a mai csajok?

Figyelt kérdés

Kb 13 éves kortól felfelé eszetlen jól néznek ki a mai csajok. Nagy mellek( már általános 7-8-dik osztályban óriási melleik vannak), szép szemek, gyönyörű haj, hamvas bőr.

Nem vagyok pedofil,de számtalanszor volt olyan,hogy elkaptam volna egy-egy kis csajszit aki 6-7 évvel volt fiatalabb mint én.


2010. júl. 21. 08:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Alkatilag pont ilyenek voltak régen is, csak akkor nem volt divat mindent a kirakatba pakolni. Ma meg egy 13 éves is úgy öltözik mint egy ribanc és úgy is sminkeli magát.
2010. júl. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Agyilag meg életkor -5 év. Nemtől függetlenül.
2010. júl. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én most olyat olvastam,hogy a génmanipulált termékek a felelősek. Fiatalabban menstruálnak, megindulnak a hormonok....sokkal hamarabb.


Valami fuzárium és egyéb szerek.

2010. júl. 21. 08:15
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos ezek a média által agymosott fiatalok a Magyarság legfőbb genetikailag módosított termékei...:( :( :(
2010. júl. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk ebben lehet valami. Hasonlít a szerkezetük az ösztrogénhez, és átb@sszák a szervezetet. Mo-n is volt olyam, hogy 5-6 éves csaj kezdett menstruálni.
2010. júl. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért, hány évesen kéne, hogy nagy mellük legyen, 16? Te 200 éves vagy, vagy mikor volt ilyen a világ? :D Én most 20 vagyok, és 12 évesen már menstruáltam, és anyukám meg neki a nővére is 12 évesen "kezdte",addigra meg már van melle az embernek...


Amúgy egyetértek azzal, aki azt írta, hogy régen is ilyenek voltak, csak azóta mindent kiapkolnak az emberek, ráadásul feltalálták a push-up melltartót. A hajuk a sok hajlakktól meg sz*rtól olyan "gyönyörű", a szemük meg a kiló festéktől, amivel mázolják magukat általában az iskolai órák kellés közepén. A bőrükről szintén ezt lehet elmondani.

2010. júl. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez a Viagrától van.
2010. júl. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Akik már 13 évesen ilyenek,azok már ribancok. Volt egy barátnőm akivel nagyon jóba voltam,2 évvel volt fiatalabb nálam,én most vagyok 15. Ő 13 jelenleg,már úgy öltözködik mint egy 22 éves,smink,hónaponként más hajfrizura.Egy beképzelt ribanc lett,nincs olyan pasi akivel ne smárolt volna. Aztán jön a másik ő most ballagott el,de már 8.-dik elején 17 éves barátja volt,ami önmagában nem baj,de mindig egymásnál aludtak és aztán kiderült,hogy már nem is szűz a csajszi..Mellesleg a sminkelést is már annyira túlzásba viszik,hogy egyszer smink nélkül jelentek meg és komolyan mondom,hogy nem ismertem meg őket.Nem tudom ti hogy látjátok de most komolyan gondoljátok,hogy belőlük normális nő lesz?
2010. júl. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: úgy gondolják,hogy a sok smink,meg kozmetikai termékek nélkül csúnyák. És ha ilyen fiatalon sminkelik magukat az bizony sokat árt a külsőjüknek. Én nem szoktam magam sminkelni,nem pakolok ki mindent,nem fújkálom tele a hajamat és a testemet sok káros anyaggal,hogy aztán szebbnek tűnjek tőle. Mégis vannak jelentkezők,akik nem csak etye-petyézni szeretnének velem. Ha meg van a kellő kisugárzás akkor azon kívül semmi másra nincs szükséged.
2010. júl. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan már, ha a génmanipulált élelmiszerek tennének róla, akkor az USA-ban már 2 éves korban érnének... az EU-ban elég komoly korlátozások vannak erre.
2010. júl. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!