Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől ilyen szexisek a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől ilyen szexisek a mai csajok?

Figyelt kérdés

Kb 13 éves kortól felfelé eszetlen jól néznek ki a mai csajok. Nagy mellek( már általános 7-8-dik osztályban óriási melleik vannak), szép szemek, gyönyörű haj, hamvas bőr.

Nem vagyok pedofil,de számtalanszor volt olyan,hogy elkaptam volna egy-egy kis csajszit aki 6-7 évvel volt fiatalabb mint én.


2010. júl. 21. 08:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom halottatok e Madonna lányáról?

Fuzárium búzásval kevert gabonapelyhet kajált minden reggel és kb 8 évesen menstruált.....most meg ha megnézed kb 10-12 éves a kiscsaj és közben meg elmehetne 16-nak is.


Visszatérve a mell és menstruáció témára.

Menstruálni lehet 12 évesen, de azért melltartó nélkül kb D-s melle nem hinném ,hogy lenne egy kiscsajnak.....hacsak nem push-up...de kétlem.

2010. júl. 21. 11:35
 12/14 anonim ***** válasza:
53%

Épp ezaz,hogy ritkán látok bomba csini nőt manapság itthon,mindenki itt narancsbőr,itt elhízva hurkák,farmer-póló semmi nőiesség,sajnos bár létnék ilyen "ribancokat",de nem olyan egyszerűek a mai lányok,mint a faék,hálisten a csajom is ilyen "kirívó" kategória.De kicsit már idősebb,tőlem is :D


22F

2010. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Madonna lánya 13 körül van.:D

Push up. Sok festék. Szoli. Hajlakk, egyebek.

Órákba telik, mire 'gyönyörű' lesz a hajuk, szép a szemük. Elég sokat foglalkoznak magukkal.

2010. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Álítólag, azzal függ össze, hogy viszonylagos jólét van, ezért egyre korábban érnek meg nemileg a nők korunkban. Mivel több táplálék, és jobb életkörülmények jutnak, mint pl a középkorban, ezért a szervezet korábban képes az utódnemzésre. Legalábbis ezt a magyarázatot is olvastam már.
2010. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!