Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjátok meg a rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjátok meg a rövid külföldi kiruccanások finanszírozását?

Figyelt kérdés

Jelen esetben a megszokott randis hagyomány ‘az fizet aki elhívta a másikat’ szabály nem hiszem, hogy jó megfontolás lenne, pl nálunk elég nagy különbség van a kettőnk anyagi helyzete között a párom javára. Egy 2-3 napos külföldi utat hogyan fizetnétek?

21L



2020. jan. 3. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Talán fizessen ő?
2020. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Probalj meg beszallni valamennyivel amennyit ugy gondolsz h tudsz adni ha felajanlod es elfogadja akkor oke, ha nem akkor ott fizess egy ket dolgot es megvagytok. Egy kapcsolat nem egy utbol all, szoval lesz meg idod tenni erte
2020. jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Termeszetesen az utazast es szallast mindenki maganak, illetve szerintem a lany is vigyen annyi koltopenzt,amit egy baratnos utazason is vinne magaval:) az,hogy ott az ebed,vacsit hogyan fizetitek az rajtatok mulik! Nyilvan ott mar elofordul,hogy 70-30%-ban fizet a pasi, de alapbol egy kulfoldi utazasnal nem varhato el,hogy a ferfi fizessen,hacsak nem ajandeknak szanja!:) 23L
2020. jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Jövedelemarányosan. Az egyáltalán nem korrekt, hogy a másik kifizet 100 ezret te pedig semmit. Akkor sem ha jövedelem különbség van. Az egyikőtök fizeti a szállást ami drágább, a másik az utazást például.

De egyébként nem kell olyan kiruccanásra menni ami neked abszolút nem fér bele. Én sem mentem amíg nem volt annyi pénzem, hogy korrekt összeget bele tudjak adni. Előre megterveztük szépen és úgy szerveztem a melómat meg úgy tettem félre, hogy a felét (vagy legalább ehhez közelítő összeget) bele tudjak adni.

2020. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Amikor én még egyetemista voltam, a párom meg már dolgozott, akkor úgy oldottuk meg, hogy:

- én nem vetettem fel olyan utakat, amiknél a rám eső költségek nagy részét nem tudtam volna finanszírozni - pofám leszakadt volna, ha én vetettem volna fel, hogy jaj, menjünk el pl. Londonba, Párizsba... helyette ha engem kérdezett, mindig vmi belföldit vetettem fel

- ha ő ajánlott vmi külföldi utat, megbeszéltük, hogy arányosan osztozunk a költségeken, mert nekem nem telik rá

- volt olyan külföldi út, amit költségkímélő módon hoztunk ki - pl. Bécsbe kimentünk busszal 1 napra, és 1-2 belépős helyre mentünk be összesen... így szállásra nem kellett költeni, kaját vittünk magunkkal

2020. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként a legtöbb külföldi kiruccanás kijön annyiból mint egy balatoni hétvége (ha csak nem Dubajba mentek). Mivel 2-3 napos utat írtál gondolom nem a világ végére mentek. Azért azt a 20-30 ezer forintot ami a fele egy ilyennek szerintem ki lehet simán termelni heti 1-2 nap diákmelóval is. Ez olyasmi ami belefér a keményebb szakok mellett is.
2020. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Nem megyünk csak úgy külföldre még és drága helyre, majd ha már évek óta együtt leszünk vagy házasok. Megtervezett útra félre tudok tenni. Itthoni rövidebb programra, amibe nem tudok fele-fele beszállni arról megpróbálom lebeszélni, ha nem sikerül akkor annyit adok bele és olyan módon ahogy tudok. Ha bele tudok szállni felezünk. Pl karácsonyi hosszú hétvégi wellnest felesbe fizettük. Egy másik olcsóbb hétvégi programot ő fizetett de én vittem ételt, vásároltam be előtte bort..stb


A helyedben megmondanám hogy kesőbb utazzunk amire a felét össze lehet szedni, ha mégis most szeretne akkor pedig őszintén megmondanám hogy nekem ez most nem fér bele és így kényelmetlen de ha mindenképp oda szeretne menni akkor mondja meg hogy én hogyan tudnék beleszállni.

2020. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha úgy döntök, hogy nem engedhetem meg magamnak, akkor eszembe se jutna kimenni.
2020. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha lenne barátnőm, simán meghívnám 2-3 hétre is.
2020. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%
Első vagyok és kivagyok a hulye képmutató emancipunciktol. Nem fogadom el, megdolgozom érte, nem megyünk sehova blablabla... De azért irigykedve nwzitek az instan a baratnoitek képeit akik a Maldivon nyaralnak. Engem ha meghivtak, elfogadtam. Draga ajándékokat is. Miért érnék ettől kevesebbet? Ha nem engem visz, visz mást. Lehet ti együtt vagytok 5 evig egy pasival egy csokit nem fogadtok el aztan a következő csajt Mazritiusra viszi... Uhummm, ettől többek vagytok.
2020. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!