Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megosztanátok a párotokkal/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megosztanátok a párotokkal/férjjel/feleséggel hogy előző kapcsolatotokban is tervben volt a gyerek? Illetve hogy terhesség is?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult s törtenetünk. A lényeg hogy pár hónapos babával vagyok most itthon. A hormonok is dolgoznak igen tudom, de nem tudom hogyan is kéne fogadni ezt a hírt.

Szóval nem estem túl könnyen teherbe, de a lényeg hogy megfogant a pici és egészségesen meg is született. Nagyon örültünk neki, mert már nem éppem huszonévesek vagyunk és nagyon szerettünk volna már gyereket. A páromnak tudom hogy volt egy előző kapcsolata, akitől szeretett volna gyereket. A lényeg hogy a lánynak már voltak gyerekei de valamiért nem sikerült neki teherbe esni.

Pár napja itthon dokumentumokat kerestem, és mit ad Isten megtaláltam egy papírt amire laboreredmenyek voltak írva, terhességi hormon és társai. Illetve hogy milyen intézetet tanácsos felkeresni stb...

Igazából nem is tudom miket gondoljak. A párom nagyon sok mindent elmondott a múltjából, tabuk nélkül, számomra túlságosan részletesen is. Többször hangsúlyozta hogy számára milyen fontos az őszinteség és a másik ember múltja, stb... én ezzel mindig úgy voltam hogy szeretek tiszta lappal kezdeni, es nem túl sokat mesélni az előző kapcsolataimról. Engem kifejezettel rossz érzésekkel töltött el mikor túl részletekbe menően mesélt valamit, hogy kivel mit csinált stb... igen a féltékenységre is van hajlamom de próbáltam mindig intelligensen kordában tartani. Szóval az említett dolgok miatt esik talán rosszul hogy gyakorlatilag mindenről beszélt csak erről nem. Illetve azt hogy ő gyerek akart a másik nőtől ezt se tőle tudtam meg, hanem mástól, és pont a terhességem alatt.

Ha valaki szerint idióza vagyok azt is nyugodtan mondjátok meg, hogy miérþ foglalkozok ilyenekkel. aki tudja megérti hogy a szülés után megbolondulnak a nők, de én akkor is szomorúnak érzem magam, mert a párom annyira hangoztatta az őszinteséget, de félek hogy lehet csak azzal kapcsolatban őszinte amivel kapcsolatban ő az akar lenni....


2020. jan. 4. 22:52
 1/2 Ephemeral válasza:
Nem vagy idióta, de emiatt felesleges szomorúnak érezned magad. A párod valószínűleg nem "csak azzal kapcsolatban őszinte, amivel kapcsolatban ő akar lenni", hanem látta rajtad, hogy rosszul érint, amikor a múltjáról mesél, emiatt nem akart felzaklatni ezzel. Ha belegondolsz nem egyszerű helyzet ez sem, ha elmondja az a baj, ha nem mondja el, akkor pedig az a baj. Az én párom is nyíltan mesélt az elmúlt kapcsolatairól és korábban én sem tudtam ezt jól kezelni magamban, ahogy azt sem, hogy másik nőtől szeretett volna gyereket, ezért ő is igyekezett hanyagolni ezt a témát egy ideig. Szerencsére azóta rájöttem, hogy a legnagyobb butaság, amit tehetek az az, hogy negatívan élem meg ezeket, mert ez már egy teljesen semleges dolog, ami a jelenlegi életünket semmiben sem érinti, befolyásolja. Elmúlt, már velem van, boldogok vagyunk és csak ez számít. Ne érezd magad rosszul amiatt, mert élte az életét akkor, amikor talán még nem is ismert. Mindenki ezt teszi, keresi a boldogságot, de a lényeg az, hogy melletted találta meg.
2020. jan. 5. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, jól estek a szavaid :)
2020. jan. 5. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!