Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Huszonévesen összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Huszonévesen összejönnétek ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy egyre több csaj vállal az én koromban gyereket, de tőlem borzasztóan távol áll ez a dolog... Olyan srácok akikkel randiztam már az első találkozáskor is céloztak erre, de én nem tudok ezzel mit kezdeni. Jöhetne az, hogy mennyire önző vagyok meg ilyenek, de én képtelen lennék szülni. Csomószor elképzelem és rettegek. Nem érdekelne az sem, hogy jaj csúnya leszek utána, mert nem vagyok sem r.banc, se plázap.csa. Egyszerűen már egy vérvételtől elájulok

Még nyilván nem vagyok olyan korban, de 30-32 évesen se hiszek benne, hogy jobb lesz a helyzet

L/22



2018. febr. 10. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Biztos van olyan férfi, aki nem akar gyereket. Próbálj olyat keresni, mert pl engem eléggé földhöz vágna, hogyha kiderulne, hogy a szerelmem nem akar gyereket. Elég önzően hangzik, amit írtál. Csak azért mert félsz a szüléstől.... Ezzel nagyon sokan így vagyunk, de tudod, valamit valamiért. Szerintem nem indulsz pozitív esélyekkel, a kérdésre válaszolva.
2018. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Nő vagyok és nem is a fő kérdésedre fogok válaszolni, bocsánat.

A te korodban, sőt már tizenévesen is teljesen úgy álltam a gyerekvállaláshoz, mint te, hasonló okokból, illetve maga egy baba gondolata, gyereknevelés sem vonzott. Most 27 évesen egészen másképp látok ezzel kapcsolatban mindent, fokozatosan alakult át a nézetem, véleményem.

Valahogy meg kell érni az anyaságra értelmileg, érzelmileg. Ezzel egyáltalán nem azt akarom mondani, hogy éretlen vagy, mert biztos nem, de ez a terület valahogy más, sokan ilyen szempontból később érők, mint ahogy én is az voltam.

2018. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első! nem hiszem, hogy az, hogy a félelmem nem tudom kezelni az önzőség
2018. febr. 10. 21:05
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok. Jó én értem. Én is így voltam előtte. Már ha csak a vérvételre gondoltam, vagy arra hogy orvoshoz kell menni, féltem és izgultam. De eldöntöttem, hogy csak ezért nem fogom feladni azt hogy anya legyek. Csak azért mert én félek. Gondolj bele, a szülés fájdalmas lesz, de évek múlva csak egy kis pont lesz az életedben. Eltelnek az évek és emlékezni se fogsz rá. Csak egy nagy homály lesz az egész szülés, meg a félelem. De a gyerek ott lesz. Mindig.

Esetleg próbálj elmenni pszichológushoz, aki segíthet ebben. Vagy készülj fel a magányos nyugdíjas évekre. :D minden jót

2018. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon nincs képben a gyerekvállalás, szóval gond nélkül.
2018. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hm, az elso valaszolo fele vegtelenul onzetlen, felvilagosult egyenek mindig elfelejtik a motivacios beszeduk kozben, hogy ezzel a felsobbrendu, enyhen gunyolod stilussal nem lehet megnyugtatni egy masik embert. Mi volt a celod, te szuletett anya? A segitsetnyujtas vagy az elvezkedes a masik ember ketsegein es hogy te bezzeg mennyivel kulonb vagy?


Kerdezo, nincs veled semmi baj. Ahogy masok irtak meg valtozhatsz, nagyon sok novel akar egy ev alatt is fordulhat a vilag, de ha nem az se baj. Es ami meg nagyon fontos es az osanyak megfeledkeznek rola, hogy nehany nobol a stabil, boldog parkapcsolat hozza ki az anyai osztonoket. En pl ilyen vagyok. A parom elott egyaltalan nem vagytam gyerekre, mostanaban meg neha en is abrandozok rola. Fura is lenne, hogy par nelkul, szerelem nelkul kaparnad a falat, hogy miert nem szulhetsz mar. Az en szememben a gyerek az mindig csak masodik, az elso a parom es az en jolletem.

2018. febr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem is értem milyen ember mondja azt első talin bárkinek, hogy gyereket akar... Szerintem semmi gond ezzel kérdező, csak olyan pàrt kell talàlnod, aki hasonlóan gondolkodik,mint te, vagy megért téged. Lehet, hogy aki ez alapjàn szűr ki téged, azért teszi, mert úgy látja nem lehet veled hosszú távon tervezni, bár én azt se értem miért kéne huszonévesen màr mindenkinek szülni. Én se fogok soha, a gyerekeken kívül màst is lehet csinàlni az életben.
2018. febr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 WheneverYouWant ***** válasza:

Egyáltalán nem baj ha 22 évesen még nem akarsz gyereket. Valószínűleg ez a később meg fog változni ne félj ettől. Nem kell hogy hangoztasd egy ismerkedés legelején hogy te még félsz ettől. Látod majd az ismerőseidet barátnőidet ahogy átvészelik ezt a folyamatot és látni fogod hogy megéri e. hogy mennyi boldogságot fog nekik adni.

Vagy lehet hogy pont a párodat fogod annyira szeretni hogy bevállalod ezt érte még ha minden porcikád is tiltakozni fog. Még bármi lehet ne félj az ilyen gondolatoktól 22 évesen.

28F

2018. febr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves első! Szerintem felesleges ilyenekkel dobálózni, hogy magányos nyugdíjas évek meg stb. Mi van azokkal, akiknek nem lehetett gyerekük például? :D

Szánalmas kezd ez már lenni..

És attól, hogy valaki máshogy él mint te nem feltétlenül rossz attól még.

2018. febr. 11. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!