Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt velem? Melyik “énje” hazudik?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki nagyon-nagyon regota tetszik nekem, ezt o tudja is, mar beszeltunk is rola korabban. O az a szeleburdi, bulizos, csajozgatos fiu aki azert sokszor visszael a sarmjaval es velem szemben is elvezi hogy tetszik nekem.

Par hete osszekeveredtunk egy buliban es flortolgettunk, sokat cukkoltuk egymast (mint altalaban) meg jol ereztuk magunkat, de nem csak elvoltunk hanem ugy ereztem ez most kicsit komolyabb, beszeltunk arrol hogy a jovoben egyutt is lehetnenk, felreertheto jelzeseket adott, egyaltalan nem ugy viselkedett es nem olyanokat mondott mintha “csak egy csaj” lennek szamara.

A negativum viszont ezutan kovetkezett, mikor masnap megirta hogy sokat ivott es nem gondolta komolyan amiket tett es mondott.. nem szeretne ha tobbet gondolnek ebbe bele vagy hasonlok.

Nem tudtam hogyan reagalhatnek ra, nagyon sok lannyal csinalt hasonlot es nem akartam a megbantott kislany szerepebe kerulni en is, ezert ugy tettem mintha en sem gondoltam volna komolyan, es mondtam hogy inkabb felejtsuk el a tortenteket( pedig termeszetesen baromira rosszul esett). Ezek utan nem nagyon beszelgettunk, egyszer voltunk egy tarsasagban, de oda sem jott hozzam, (pedig mindig oda szokott) mintha haragudott volna ram,(talan azert amit valaszoltam az uzenetere) vagy csak mintha abszolut nem erdekelnem, pedig korabban mindig beszelgettunk es kicsit flortolgettunk egymassal.

Nem tudok tovabblepni ugy erzem ameddig nem kapok valaszokat. Egyszeruen nem ertem, hogy elvileg reszegen oszintek az emberek, hogyan lehet akkor megis egy egesz esten at csak huzni a masik agyat komolytalanul? Vagy csak valakivel elbeszelgetett es megijedhetett a komolysagtol, nehogy olyat igerjen amit be kelljen tartania es felti a szabadsagat? Tenyleg nem tudom hova tenni azt az uzenetet es hogy miert irta.. kerlek ha van tippetek segitsetek nekem.

Illetve fogalmam sincs hogy mit csinaljak. Gondolkodtam rajta hogy irjak e neki hogy miert viselkedik ilyen furcsan, csak akkor meg megint csak o kerul folenybe, es en leszek az akit “egy csettintesre megkaphat”

20/L


2020. jan. 5. 13:08
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
100%

Csillagom, már ő van fölényben, mert kattogsz rajta.


Nyugi, etet, ahogy kell.

2020. jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Ne ismerkedgj skizofrénnal.
2020. jan. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Te még sose találkoztál részeg emberrel? Túlitta magát és nem akarta, hogy komolyan vedd, ezért tisztázta. Ez még korrekt is volt. Túl sokat kombinálsz.
2020. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Ez nagyon jól megmutatja, hogy olyanoknak jut(na) az összes nő, akik le se szarják őket, akik meg mindent megadnának egy kapcsolatért, azokat meg a nők szarják le magasról, ha a fejükre állnak, akkor is.
2020. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kerlek komoly valaszokat irjatok, mert ez nekem tenyleg fontos!
2020. jan. 5. 13:29
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen mindegy, hogy mi van a háttérben az eredmény szempontjából? Józanul, tudatosan, felnőtt férfiként közölte hogy nem akar tőled semmit, milyen megerősítést vársz még?


A részegen őszinte az ember meg egy pontatlan általánosítás. Van aki az, van aki meg a legnagyobb marhaságokat csinálja. Flörtölgetett veled mert élvezte, ennyi.

2020. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Komoly válasz. Az ital beszélt belőle. Józanon kapcsolt, le is írta neked. Azóta azért nem akar veled flörtölni mert nem akar mégegyszer olyan helyzetbe kerülni, mint mikor ittas volt.

Nem akar tőled semmit, még szexelni se, annyira nem jössz be neki.

2020. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha komoly választ vársz, akkor elsőre azt mondom, hogy hagyjad. Ha ez nem elég, akkor azt mondom, hogyha vele akarsz lenni, akkor előbb győzödj meg arról, hogy ő is legalább annyira akar, mint te.
2020. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled semmit sajnos. Bulikban sokan csinálják ezt, nem csak fiúk, de lányok is.
2020. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak kíváncsi volt, hogy ha akarná meglehetnél-e neki pár menetre. A választ megkapta, az egójának jót tett, de nem akar semmit.
2020. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!