Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nők akik már összeköl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nők akik már összeköltöztetek a párotokkal, szoktatok titokban maszturbálni?

Figyelt kérdés
Aki szokott, mi az oka?

2020. jan. 5. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem kell titokban.
2020. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

Néha igen, mikor nincs itthon. Nem tudnám megindokolni, csak mert jó. Kicsit amolyan "tiltott gyümölcs", amit csak olyankor "lehet", ha nincs itthon.

Nem kérek privátokat, ki vagyok elégítve megfelelően.

2020. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Nem élnék együtt senkivel soha, de ha mégis, akkor igen, mert az egészen "másként jó", mint mással, gondolom én, ez az egyetlen eset amikor csak és kizárólag a saját élvezetedre koncentrálhatsz, szexnél a másikra kell figyelni csak és kizárólag, sajnos.
2020. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Szoktam, bár nem titokban, tudja, hogy szoktam. Néha mellette is, mikor neki nincs kedve a szexhez, persze ilyenkor megkérdezem, hogy nem zavarja-e, ő meg akkor segít a kezével. Nekem nagyobb a libidóm, mint neki, és szerencsére ezt nem kell titokban csinálnom. Heti 4-5x szeretkezünk, de emellett én szeretem magamat is kielégíteni.

N

2020. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam. Nincs különösebb oka, egyszerűen csak olyan kedvem van olyankor és jól esik. A férjem is szokott, biztos vagyok benne, szerintem ezzel nincs baj, a közös szexuális életünk így is abszolút tökéletes, és szerintem ez a lényeg valójában.
2020. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ki bírom várni, míg hazaér.
2020. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szoktam, de a párom tisztában van vele, hogy masztizok. Viszont nem igazán díjazza ha csinálom.

Nagyobb a szexuális étvágyam, mint neki. Ezt pedig így próbálom kompenzálni.


26N

2020. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!