Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változtak az érzéseim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtak az érzéseim ilyen rövid idő alatt?

Figyelt kérdés

Igazából 2,5 hónapja vagyunk együtt,úgy érzem szeretem,jó vele,közös jövőt is szívesen terveznék még vele egy baj van,hogy az a kezdeti szerelem.... majd megőrülök ha nincs velem érzés... így kb 1 hete elmúlott.

Létezik olyan,hogy ennyi idő alatt elmúljon a szerelem(ilyen ember lennék akinél ez így működik?) vagy csupán csak fellángolás volt?

Az a baj,hogy nem tudok magamon kiigazodni,mert tudom,hogy ő szeret engem nagyon és fülig szerelmes belém és most így tök rosszul érzem magam ha nem fogom tudni ezt viszonozni.Mert én ellennék szerelem nélkül is,ha tényleg már kb 1-1,5 éve együtt lennénk de így az elején még nem tartom teljesen normálisnak. Távkapcsolatról van szó és most sulis ügyek miatt egy ideig nem is fogunk tudni találkozni.

Az a baj,hogy ezzel a tudattal még a tanulás is nagyon nehezen megy most. Viszont erről meg telefonon nem szívesen beszélnék vele meg nem is tudnék mit mondani.

Ti mit tennétek? Van még esély,hogy minden a régi legyen? Vagy milyen ötlet van ezt jobbá tenni?


Nagyon nehéz rendes,okos,értelmes,nem csak a külsőségeknek élő lányt találni és Ő pont ilyen. Azt érzem meggondolatlanság lenne őt ilyen könnyen elengedni,mert tényleg nagyon jó vele és tartalmasan telik vele az idő.

Hullámvölgynek is betudható?

Aki járt már hasonló cipőben az segítsen légy szíves!


Én magam sem tudom pontosan miért változtak meg bennem ezek az érzések de bármilyen kérdésre még szívesen válaszolok.

Esetleg betudható annak,hogy a vizsgák miatt rám zúduló stressz vállt ki ilyet?Főleg,hogy most ebben a félévben nem állok valami fényesen. Kicsit sok lett a kérdés,bocsi ért! :)


2020. jan. 5. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó, nem most múlik el, hanem 3 hónap múlva, és akkor mi lesz?
2020. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem egészen értem. Akkor ezek szerint ezt te nem tartod problémának igaz?
2020. jan. 5. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondom, hogy nem probléma, csak a koncepciódat nem értem.


Azt mondod, kezdeti szerelem, tehát te is tisztában vagy, hogy ez egy ilyen illékony állapot és el szokott múlni.


Ha nem most, hanem teszem ezt, egy hónap múlva múlik el, akkor ugyanúgy felteszed a kérdést, hogy mi legyen most?

2020. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Valószínűleg akkor is. Főként az ijesztett meg,hogy ilyen hirtelen történt ez az egész úgy,hogy semmi okot nem adott rá.

Tudjam be annak,hogy per pillanat nagyon leköt a suli és nem megy olyan jól a szekér és ez miatt vagyok feszültebb? Lehet ez kihatással a kapcsolatra? Sajnos nem foglalkoztam a sulival év közben annyit amennyit kellett volna és ennek most van meg a hatása.

2020. jan. 5. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!