Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok férfi miért undorodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért undorodik attól, ha egy lány régen pénzért szexelt?

Figyelt kérdés
Pusztán 1-2 évről van szó.
2020. jan. 5. 22:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%
Én simán megtudom érteni az ilyen lanyokat,főleg gyereke is van és el kell tartania..
2020. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem undorodom. El sem ítélem őket. Senkit. Nem tudhatjuk, mit hoz az élet.
2020. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha sok férfi undorodna ezért tőle, akkor felkopna az álla nyilván. Az undort kizárhatod nyugodtan. Szexelni szexelnek vele, egyebet nem akarnak viszont, mert egyrészt az ilyen nő haszontalan, másrészt meg kötődési problémáik vannak, menthetetlenül elcseszettek lesznek.
2020. jan. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Lehet anomália, de engem kifejezetten izgat.

Volt 4 évig egy csajom, aki svájcba járt ki akkoriban, jól megvoltunk.

Nem undorodik minden férfi, de azért vannak dolgok, amiket illik tudni a nőnek ilyenkor.

2020. jan. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%

Nekem volt egy évfolyamtársam. Nem volt igazán szép, de csodás teste volt. Nagyon szegény családból jött, de ezt soha sem tagadta. Nagyon jól tanult - és a szexből finanszírozta magát, és otthon a szüleit. Ezt sem tagadta.

Diplomáztunk, aztán elváltak az útjaink.

Tavaly volt egy évfolyam-találkozónk. Szenzációsan nézett ki a csaj, egy nagyon jó fej férje van, aki full szerelmes a feleségébe, mert szerinte hihetetlen jó anya, feleség - a szakmájában az egyik legjobbá küzdötte magát.

Az összes csaj közül - szerintem - ő nézett ki a legkiegyensúlyozottabbnak, legboldogabbnak.

Sikerült vele egy fél órát beszélgetnem: a diplomaosztó után elhelyezkedett, és azonnal abbahagyta a pénzes szexet. Amikor összejött a jelenlegi férjével, akkor első volt az, hogy elmondja hogy az egyetemi éveit végig dugta - igaz, hatalmas tapasztalatra tett szert...

A pasi megköszönte hogy elmondta, aztán elvette feleségül. Szerintem ők tűntek a legboldogabb házaspárnak a sok frusztrált szingli, elvált, vagy unalmas házaspárok között. Hát én pl. ettől a csajtól képtelen lennék undorodni - inkább irigylem a férjét!

2020. jan. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15: Mese, mese, mátka. Ennél már csak a férjét 50 felett elhagyó, majd hamarosan a magas, jóképű, befutott üzletemberrel házasodó átlagháziasszony sztorija a hihetőbb.
2020. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16- én nem azért írtam le a történetet, hogy téged szórakoztassalak. Vannak, akik felfogják a tartalmát...

Nem szoktam idiótákkal kommunikálni.

2020. jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!