Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Szóval van ez a csajszi, már lassan 1 éve ismerjük egymást. Nekem nagyon bejön, titokzatos, kissé félénk lány, de úgy tűnt, neki is én. Kezdeményeztem találkozót, elfogadta, minden szuperül ment. Ezen kívül már volt 5 másik "randi" is, már volt fent a lakásomon. Az első csókot pl. ő kezdeményezte, mindig csókolózunk, ha találkozunk, de annál sosem enged többet. Már több komoly veszekedésünk is volt, amikor úgy tűnt, lehet, soha többet nem is fogunk beszélni. Nemrég tudtam meg, hogy több kollegámmal is írogat, talákozgatnak és közel sem olyan ártatlan, mint amilyennek látszott vagy akarta, hogy látszon. Szeret hetekre, 1-2 hónapra eltűnni mindenféle előjel nélkül. Ha társaságban vagyunk vagy csak olyan kedve van, nagyon távolságtartó és elutasító, mint egy régi jó baráttal, úgy viselkedik velem, de nem sokkal később meg kettőt odaszól és máris áll a szerszám. Ha más lánnyal lát, ő sosem féltékeny és valahogy kiválóan érzi és e szerint cselekszik, ha látja, hogy én féltékeny vagyok az egyik srácra.


Mi a célja az ilyen viselkedéssel?


2020. jan. 5. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán csak megrekedt a csaj egy tumblr tini szintjén. Ha jót akarsz magadnak, akkor hagyod a fenébe, mert sosem lesz alkalmas normális kapcsolatra.
2020. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami betegagyú, lépj túl rajta.
2020. jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja, és könnyen el tudok beszélgetni vele komoly, személyes témákról is. Ilyenkor valahogy mindig kiválóan elhiteti velem, hogy őszintén érdeklődik irántam.
2020. jan. 5. 22:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Manipulatív álszent ribi, hagyd a francba, amíg jobban bele nem bonyolódsz.
2020. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem személyiségzavar, nem tudja azt érezni, amit te.

Egyszerűen nem munkál benne semmi irányodban, mikor eltünedezik. Mindig csak amit meglát, az van számára.

2020. jan. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Instabil, kifejezetten az a viselkedés, amit nem szabad tolerálni. Sajna nálam ez elutasítás lenne. Régen nem volt az, de pár ilyen eset után nem szeretnék már ilyen "bonyolult" embereket.
2020. jan. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: Elmeséled a tapasztalataidat és hogy hogyan dolgoztad fel?
2020. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Komolytalan. Hány évesek vagytok? Gyerekes nagyon a viselkedése.
2020. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!