Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lesz a férfi reakciója...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lesz a férfi reakciója vajon amikor újra találkozunk? Hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
A párkapcsolatom pár hétig megromlott (megcsalt engem), akkor nagy volt bennem az űr, a szomorúság. Volt egy férfi az életemben akivel néha találkoztam egy közös hobbi miatt. Ő úgy fordult felém, hogy éreztem a részéről az érdeklődést és ez jól esett. Kezdtem felé fordulni, de lehet hogy csak a helyzet miatt vagy az is lehet imponált ez nekem. Majd újra meglátott a párommal (akivel a mai napig nem tudom hányadán állunk, de még nem tudtam elengedni pedig nagy törés egy kapcsolatban amit tett). A férfi ezután elzárkózott, ez rosszul esett,de megértettem. Most újra látni fogom. Szeretném kifejezni felé, hogy hiányzott. Megölelném és elmondanám neki. Viszont nem tudok még neki mást mondani, hogy mit döntöttem. Szerintetek kimondjam amit iránta érzek/gondolok?

2019. nov. 5. 22:18
 1/6 Lachesys ***** válasza:
100%
nem, magad se tudod mit akarsz. eleg fuggo szemelyisegnek tunsz, inkabb meg kene tanulnod egyedul lenni.
2019. nov. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon rossz ötlet lenne azt mondanod neki, hogy hiányzott, átölelni meg főleg rossz döntés volna. Adj magadnak időt, hogy tisztázódjanak benned a dolgok és józanul lásd az érzéseidet. Ha most pl. megtennéd, amit terveztél, majd pár hét múlva rájössz, hogy mégsem így érzel, ő meg addigra már teljesen odáig lesz érted, még jobban megnehezíted mindkettőtök dolgát.


Gondold át, hogy a párodtól szeretnél-e még valamit, tudsz-e ugyanúgy viszonyulni hozzá, mint a megcsalás előtt. Ha nem, szakíts vele, utána egy ideig legyél egyedül, hogy lecsengjen benned a történet. Ha rendben leszel teljesen, akkor majd ismerkedj másokkal, vagy a közös hobbi miatt megismert férfivel.

2019. nov. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kellene valami ilyet csinálnod, ha akarsz tőle valamit. Mert különben le fog állni. Szerintem lehetsz egyenes vele és mondhatod neki, hogy tudod látott a pároddal. És megkérdezheted tőle milyen érzés volt. Kicsit provokatívan. És arra elmondhatod, hogy mi ez a kapcsolat most.


De először el kellene döntened mit akarsz. És esetleg egy szakítással kezdeni, ha nem tudod azt már folytatni.

2019. nov. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj lesz eldönteni mit szeretnél. Szerintem nem fog tovább várni, hogy végre elhatározd magad. Jelenleg kb talonban tartod őt ami senkinek sem esik jól.
2019. nov. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne szólj Neki semmit. Akkor tedd ezt ha végre döntöttél,hogy szakítasz a pároddal és Vele szeretnél ismerkedni. Az is lehet,hogy Ő csalódott Benned és nem szeretné tovább folytatni, és ezt csak fokoznád ha még kapcsolatban állóként újra Felé fordulnál. Ez egy pasinak se tetszene.


Ha most keresnéd, átölelnéd, bevallanád,hogy hiányzott, kissé olyan, mintha félrelépős kapcsolatba is belemennél Vele.

2019. nov. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén, ő már tudja, hogy te sem tudod, mit akarsz.
2019. nov. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!